Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit tegyek ha apám köti az...

Mit tegyek ha apám köti az ebet a karóhoz, hogy meg kell tartani a bútort?

Figyelt kérdés
Van egy 70 éves régi furnéllal borított bútor, ami elég kopott, a színe ki van menve és itt-ott karcos, foltos, és jön is fel. Fel van újítva a ház és cseréltük a bútorokat de most kitalálta, hogy ez a szobabútor és ebédlőbútor meg kell maradjon és fél kell újítani mert az anyjáé volt. Mondtam neki, hogy borzasztó nehéz jó szakembert találni és ha meg is találjuk, rettentően drága lehet. Nem tudom mit lehetne tenni? Hogy lehetne meggyőzni?

2021. ápr. 11. 17:40
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
A ház az én nevemen van, nagymamám nekem adta jóval a halála előtt mert ez volt a kívánsága. Mindenki belement, itt élünk mind az egész család.
2021. ápr. 11. 21:08
 12/56 anonim ***** válasza:
100%

Tehát apukád lakhelye, és az ő tulajdona a bútor.

Tényleg nem értem, mit erősködsz, neked ebbe nincsen beleszólásod.

2021. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

12

Már hogy ne lenne? Az én házam, én fizetek mindent, a felújítást is én csináltam, gyakorlatilag a bútor is az enyém hisz ebben a házban volt amikor az enyém lett.

Hogy tegyek kopott ebédlő meg nappali bútort a vadonatúj tölgyfapadlóra és frissen festett szobába, szú rágta szekrényt a szobába?

2021. ápr. 11. 21:45
 14/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne ezeket a bútorokat az ő szobájába tenni? A közös helyiségekben pedig új lenne.
2021. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%
A szádba repült a sültgalamb, ne veszekedj apáddal.
2021. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

14

Az ebédlő meg a nappali bútort? Azt nem lehet.


15

És? Mi a gond vele hogy kaptam egy házat? Ő is örökölt egyet de azt eladta.

2021. ápr. 11. 22:19
 17/56 anonim ***** válasza:

"Az ebédlő meg a nappali bútort"

Ez konkrétan mit takar?

Ha nappali bútor alatt a szekrényes TV állványt érted, az simán mehet egy szobába, ma már nem azok az idők vannak, hoy egy TV van egy háztartásban.

Az ebédlő bútor meg gondolom egy asztal, az is sokaknak van a szobájukban, majd max írósztalnak használja.


"És? Mi a gond vele hogy kaptam egy házat? Ő is örökölt egyet de azt eladta." Az örökölt házat eladta, az asztalhoz meg ragaszkodik? Akkor elég érdekes gondolkodása van. Egyébként semmi mást nem örökölt az anyjától, csak két bútort?

2021. ápr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

17

A nappali bútor egy kanapé, 2 fotel, egy szekrénysor vitrinnel és egy kis asztalka. Az ebédlőbútor egy hosszú ebédlőasztal, 8 székkel, szintén vitrines szekrény, illetve egy polc.

És ennyi minden nem fér be egy szobába meg nem is oda illő.


Dehogynem, örökölt földeket, egy kis erdőt és azt a házat. Az üres volt, nem használta senki, el is adta.

2021. ápr. 12. 06:58
 19/56 anonim ***** válasza:

"örökölt földeket, egy kis erdőt és azt a házat. Az üres volt, nem használta senki, el is adta."


Aztán odaköltözött a nyakadra megmondani h milyen legyen a bútor? Kellemes lehet. :(

2021. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
Itt lakott. Itt laktunk mind. Mindig is. Csak meghalt nagymamám és most felújítottuk a házat.
2021. ápr. 12. 10:05
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!