Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit tegyek ha apám köti az...

Mit tegyek ha apám köti az ebet a karóhoz, hogy meg kell tartani a bútort?

Figyelt kérdés
Van egy 70 éves régi furnéllal borított bútor, ami elég kopott, a színe ki van menve és itt-ott karcos, foltos, és jön is fel. Fel van újítva a ház és cseréltük a bútorokat de most kitalálta, hogy ez a szobabútor és ebédlőbútor meg kell maradjon és fél kell újítani mert az anyjáé volt. Mondtam neki, hogy borzasztó nehéz jó szakembert találni és ha meg is találjuk, rettentően drága lehet. Nem tudom mit lehetne tenni? Hogy lehetne meggyőzni?

2021. ápr. 11. 17:40
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%
#30: Lehet a stílusomba belekötni, de nagyon felbasz, hogy mi felsoroltuk az összes lehetőségedet kétszer, minden javaslatunkat lehúztad, még is várod hogy a szádba repüljön a sült galamb. Arra a kérdésemre persze ne msikerült válaszolnod, hogy mégis mit vársz tőlünk? Elmondtuk az össze lehetőséget, belekötöttél mindbe.
2021. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
0%
Kirakhat a saját házadból, ha apád a haszonélvező. Jobb, ha nem szájalsz buta liba.
2021. ápr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Megnéztem a képeket.

Sajnos ezek a bútorok teljesen értéktelenek akár a stílusuk, akár az állapotuk tekintetében.

Értékesíteni sem lehet ezeket.

(Én sem tenném be ezeket a lakásomba.)


A többit neked kell megoldanod édesapáddal.

2021. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:

32

Egyrészt férfi vagyok és kettőnk közül te vagy a buta de nagyon. Semmi haszonélvezet nincs, a szerződésbe nincs belefoglalva. Az enyém, úgy ahogy van.


33

Na ugye? Igen, ezt tudtam. Én is tudok értékelni egy antik bútort, van is itthon, de ezek rossz, kopott kommunista vackok

2021. ápr. 13. 11:30
 35/56 anonim ***** válasza:
48%

"Semmi haszonélvezet nincs, a szerződésbe nincs belefoglalva. Az enyém, úgy ahogy van."

Ez a mondat azt mutatja, hogy te vagy a buta. Az hogy van-e haszonélvezet, független attól hogy tied-e a ház "úgy ahogy van". Szerződésbe egyébként sem kell, hogy be legyen írva, mivel az független a tulajdonjogtól.


Arra pedig még mindig nem kaptam választ, hogy mi a faszt vársz tőlünk? Repítsük a szádba a sült galambot?


Nem a 32-es voltam egyébként...

2021. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:

35

Tőled annyit várok, hogy fogd be a pofád mert elegem van belőled. És nagyon jól tudom hogy mik a tények a saját tulajdonommal kapcsolatban. Nincs haszonélvezeti joga, sosem volt. És igen, ha akarnám meg tudnám mondani neki hogy holnaptól nincs mit itt keresnie, viszont sosem tenném ezt meg. A ház 14 éve az enyém, nagymamám 2 éve halt meg.

2021. ápr. 13. 17:33
 37/56 A kérdező kommentje:
Ellenben igen, nagymamám nak volt haszonélvezeti joga
2021. ápr. 13. 17:33
 38/56 anonim ***** válasza:
#36: Nem tetszik amit kapsz az oldalon lehet elhúzni innen...
2021. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:

38

Nem te fogod megmondani. És az nem tetszik ahogy viselkedsz. Nem kötelező a kérdés alá írni.

2021. ápr. 13. 17:38
 40/56 anonim ***** válasza:
Kérdező, Úgy látom a háromszor feltett kérdésre még mindig nem sikerült érdemben válaszolni, helyette megy a személyeskedés mindkét oldalról. Légyszíves válaszold meg a 35.ös kérdését, mert engem is érdekel, hogy milyen segítségre számítasz itt, függetlenül attól, hogy a 35-ös milyen minősíthetetlen stílusban fejezte ki magát. Én őszintén szeretnék segíteni, mondd el hogy hogyan tudnék.
2021. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!