Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Régi konyhai fa lambériát...

Régi konyhai fa lambériát mivel tudnám lehetőleg 1 lépésben lefesteni fehérre?

Figyelt kérdés
Olyan festékre gondoltam ami előtt nem kell csiszolni meg alapozni, hanem egyből mehet rá. Az meg egyenesen csodás lenne ha még a cseresznye színű mdf konyhabútor ajtókat is le tudnám festeni ugyanazzal a festékkel :D
2021. jún. 7. 12:48
1 2 3
 11/28 Miss Endzsi ***** válasza:
Valamelyikőtök tenne fel képet a végeredményéről?
2021. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Szerdán vagy csütörtökön fogom elkövetni a merényletet ezzel a festékkel és utána teszek fel képet.
2021. jún. 7. 20:37
 13/28 anonim ***** válasza:
Igen, este ha nem felejtem el akkor lefotózok pár bútort, amit ezzel festettem.
2021. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
13-as: ne felejtsd el légyszi a képeket :)
2021. jún. 8. 20:45
 15/28 A kérdező kommentje:

Na megcsináltam és nagyon szép lett, nem csiszoltam sehol, csak alaposan letakarítottam a felületet. 2 rétegben festettem szivacshengerrel és ecsettel. Itt vannak képek ha esetleg érdekel valakit:


[link]

[link]


Előtte képet elfelejtettem csinálni de dettó ugyanilyen volt:


[link]

2021. jún. 9. 18:11
 16/28 Miss Endzsi ***** válasza:
Jó lett.
2021. jún. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Tök jó, egy vagyont spóroltál. Ma a fehér lambéria a divat, de arany árban van. Érdemes mindent átfesteni lecserélés helyett.
2021. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Igen én amúgy is szeretek ilyesmivel foglalkozni.
2021. jún. 10. 10:24
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekem az a kíváncsiságom, mennyire lesz tartós. Én az ilyen csúszós felületek (mint laminált vagy lakk) + zománcfestékkel eddig úgy jártam, hogy oké, akkor befedte és egész szép, de csak addig, amíg hozzá hozzá nem ért valami, ami megkarcolta és akkor onnantól ilyen bőrszerűen akár lekapirgálhattam volna róla. Tehát inkább önmagához tapadt, mint az alaphoz. De nagyon jó, ha ez a festék nem ilyen, akkor én is beruházok rá.
2021. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Majd kiderül hosszabb távon milyen lesz. Ha érdekel és nem felejtem el jelentkezek ha lesz valami sérülés :D
2021. jún. 10. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!