Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyi az anyagköltsége egy...

Mennyi az anyagköltsége egy 95m² lakás kifestésének 2 réteg festékkel? 2.5 belmag.eséten, sima fehér falfestékkel.

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy normál méretű szobába (kb 20 M2) 2 vödör 16 l-es festék kell.
2021. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk nem tudom ez hogy jött ki neked egyes.

Nekem egy vödör festék nagyjából elég egy közepes szobára.

2021. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
47%
Kb ennyit festettem ki a nyáron előre kevert festékkel két soron. 120 ezer volt a festék. De ennél szerintem lett volna olcsóbb is. Pláne ha magamnak keverem be még olcsóbb lett volna de valószínű nem tudtam volna olyan szép szineket keverni. Itt helyben ilyen volt biztos lett volna olcsóbb mashol de akkor meg szaladgálhattam volna messzebbre mindíg festékért ha elfogy. Mert persze nem elég akkora felületre ami rá van írva. 120 ban az ecsetek hengerek ragasztószalag is benne volt
2021. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az Baráti.


Mennyi lehet még ha át szeretném kenni a 7 beltéri fa ajtót?

2021. dec. 5. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a festékboltban segítettek. Szerintem neked is fognak!
2021. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha te magad csinálod, a festék ára.

Ha talász egy nem rabló iparost, akkor az anyag ára + az anyagköltség 3-5 szöröse munkadíjként. Ha egy nem tisztességes iparossal áll szóba, akkor vagy jóval drágább, vagy hónapok alatt készül el, vagy nagyon pocsék munka lesz, vagy mindhárom egyszerre.

Ne felejtsd azt a mondást, hogy szerszámot venni és dolgozni vele mindig sokkal olcsóbb, mint mással dolgoztatni. És tapasztalatból tudom, hogy megspórolsz vele egy csomó idegeskedést is.

2021. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én és édesapa fogjuk megcsinálni, azt gondolom hogy a festés nem igényel olyan szaktudást amit mi nem tudnának megcsinálni
2021. dec. 15. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!