Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Gipszkartonba szerelhető...

Gipszkartonba szerelhető ledfényforrás, Hogyan?

Figyelt kérdés

Nekem nincs álmenyezet, tehát a plafon ugy néz ki, hogy gipszkarton, rajta hőtükör fólia, és azon 15 centis kőgyapot, rajta osb.

Ebbe szeretnék bele szerelni 12 darab led izzót foglalattal meg ilyesmi. De mivel ez nem álmenyezet, hanem olyan ahogy azt leírtam, igy a kérdésem az lenne, hogy felülről mit tegyek rá az izzőra? Ami ugy néz ki, felülről, hogy izzó, rajta a foglalat, amit wago-val kötök össze, ezt kellene lefedni, hogy ne érintkezzen a gyapottal, meg ugy semmivel sem, és ez mellett biztonságos is legyen. Az üzletben cserép búrát ajánlottak, de gondoltam megkérdezem a szakikat is, hogy ti hogy csinálnátok?


(bocsi az íráshibákért!)


2021. dec. 22. 14:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ahogy írod egy vagy két kötődobozból kiindulva egyesével lekábelezve a tökéletes megoldás így csináld(szoktuk úgy is hogy elindul az első lámpától a kábel és a következőből megy a következőbe egész a végéig de ez több kötéssel jár több a hibalehetőség is így az első megoldás az egyszerűbb bár kicsit több kábelt kell felhasználni hozzá)
2021. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11: Nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2021. dec. 25. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!