Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kémény maratásnál ellenörzik...

Kémény maratásnál ellenörzik azt hogy legális-e a kémény amit tisztítanak?

Figyelt kérdés
Sajnos a kéményt egyre nehezebb tisztítani a lerakódások miatt ezért valószínű hogy szakembert kell fogadnom hogy tudjak a továbbiakban fűteni.

2022. febr. 25. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy valakit is érdekelne hogy lett 1 kémény kitisztítva
2022. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1., nem ez volt a kérdés.
2022. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják nézni! Én magam raktam össze a falon kívüli csőkéményemet a vegyestüzelésű kázánhoz. Az elemeket úgy vettem egy kéményes cégtől. Soha nem kértek semmiféle papírt, műbizonylatot a kéményseprők vagy a katasztrófavédelem emberei.
2022. febr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mindentudó99 ***** válasza:
Új háznál átveszik az összes kéményt mert át is kell vetetni. Réginél az új kondenz. kémémyt szintén át kell vetetni. Egyébként ha szabályos akkor nincs gond. Ha nem szabályos es gondolom azért aggódsz mert a hivatalos kéményseprőkkel csináltatod bizony beleköthetnek.
2022. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!