Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdő (és más) burkolására a...

Fürdő (és más) burkolására a 10 e/nm reális ár?

Figyelt kérdés
Csak a munka. Elfoglalt melós és ezek szerint, ha le tud burkolni napi 50-100 nm-t, keres havi 5-10 milliót? Számla nélkül gondolta, gondolom… akkor már leburkolom én inkább, amit lehet.

2022. ápr. 29. 17:46
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
90%
Győr környékén is hasonló árak vannak
2022. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
75%

Keress youtube-on videókat burkolásról, hogy lásd a mozdulatokat, mit hogy célszerű stb. Ékes szintező használatáról is találsz videókat! Ami a legfontosabb, felejtsd el azt, hogy "nekem jó lesz ez így is"! Ne úgy állj hozzá! Törekedj arra, hogy jó legyen, azért lesz 5x annyi idő, mert nem ezt csinálod minden nap, nincs rutin, tapasztalat.

Ép.iparban dolgozom én is, hidd el, hogy nem keressük halálba magunkat, egymást nem tudjuk kifizetni, ezért van az, hogy a többségünk minden ép.ipari munkát otthon magának csinál! Na meg azért is, mert nekünk azért van némi rálátásunk más ép.ipari szakmára is. Nem keresünk milliókat! Jó volna, tök jó volna, és kiváltképp jót röhögnék azon, hogy Te meg ezen mérgelődsz, de hát az a helyzet, hogy veled együtt sírok.

Pincémnél egy dologhoz hívtam szakit, a vízszereléshez és azt is megbántam, mert megtudtam volna csinálni én is. Mindent megcsináltam helyette, a vésést (és én jól, mert tudom mekkora, milyen mély horony kell, szóval nem csak ki.asztam vele, hanem tényleg segítség volt), ott voltam, segítettem neki, mert egyedül nehezebb presszelni, anyagot megvettem, meg sem kellett nézze a helyszínt, hisz tudom mi kell, 1.5-2 órát volt ott 60 ezerért, helyszínre kiszállás kb. 2km volt! Nem tudsz mit kezdeni ezzel, na de majd ha Ő hív engem, akkor szopóágon lesz, az biztos!!! Keres a cégnél havi 350-et, elmegy hétvégén 1-2 ilyen munkára és ennyi. Aki feketén ment volna hozzád, az valószínűleg valahol alkalmazott csak nem kötötte az orrodra. Így vagyunk többnyire!

Villanyszerelő meg ne akarjál lenni, mert az egy hülyeség!!! Az egyik leggusztustalanabb meló az ép.iparban (víz és fűtésszerelőkkel van egy szinten), a segédmunkásoknak jobb dolga van! Festőnek meg születni kell, túlzás nélkül, mert olyan kötél idegeik vannak, hogy szobrot érdemelnének... Burkolóknak a térdük, derekuk megy tönkre 40 éves korukra, ácsokat csak úgy ránézésre Június környékén már nem engednék át a déli határon, úgy szét ég a bőrük, meg kellene mutatniuk a bokájukat, mert az fehér a zokni alatt. Ablakosoknak a tökük is leszakad a 3 rétegű ablakoknak hála, hogy az az istenverte barom, aki kitalálta... Folytathatnám...

Talán a klímásoknak kicsit könnyebb a dolga, ha nem kell éppen vésni, illetve a gyengeáramosoknak, ha a villanyszerelő azt is kiépítette, márpedig rendszerint kiépítik.

Na a kőművesek... tisztelet a kivételnek mert van (10 ezres órabérben), azoknak jó dolguk van, ferde, f...om, nem baj, majd a vakolat... Az is ferde lett, nem baj f....om, majd a festő... Ferde az aljzat? Mindegy, majd kiegyenlíti a burkoló stb. ezt itt egy kicsit összecsaljuk stb. stb.

2022. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Köszi! 4, igen, ez is egy “sima” fürdő, a 4-6 (tehát 5 körüli ár) nem is lenne nagy gond. Természetes, szaki, van költsége, vigyen haza nap végén 100-200 között, én meg tízszeresét fizetem neki, mint egy átlag segédmunkásnak (én egy éve 1200-as órabért kaptam kemény bontási munkáért, tehát tudom, mi a kemény munka, még a vállalkozó is dicsért mindenkit. Szóval, ezek az említett árak nekem már kicsit szemtelenek, de tudom, ez van…
2022. ápr. 29. 20:17
 14/36 anonim ***** válasza:
89%
A fővárosban most ennyiért burkolnak. Teljesen reális ár.
2022. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
12, köszi a választ! És nagyon humoros is, szemléletes! De minek dolgozik valahol az, aki kiszáll egy napra, oké, leszakad a t*ke, de csak hazaviszi a kétszázat… ha meg a vizes meghúz egy csavart, az is elkért tízet. Már lehet, hogy többet is. Persze, ha meló van, meló van, nem is az a gondom, hogy többet keres a villanyos, mint én 5 év felsőfokú iskola után, de hát nem tudom kifizetni…
2022. ápr. 29. 20:23
 16/36 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem a 10000es m2 árral van gondom, én is kb ennyit fizetek érte.

Nekem az a problémám, hogy egy profi szaki és egy 2 napja burkolóvá vált suttyó is ennyiért dolgozik.

Csak a 2 ember munkája között hatalmas az eltérdés😡.


Emiatt én csak olyannal dolgoztatok akivel ismerősöm elégedett volt, és lehetőleg a munkáját is láttam élőben. Sajnos máshogy nem igen lehet kivédeni a kontárokat, és bizony a profi szaki nem a jövő hétre ad időpontot, hanem min 2-6 hónapra.

Az asztalosom pl 10 honapra előre be van táblázva, de a burkolóra is 6 hónapot kell várnom.

Előre kell szervezni és nincs ebből probléma!

2022. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
70%
Neked azzal nem kell foglalkozni, hogy más mennyit keres.
2022. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
70%
Inkább azzal, hogy egy nyamvadt burkolás árát sem tudod kifizetni egy aprócska fürdőszobára.
2022. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

mièrt ne adna számlàt? AAMként tök mindegy neki


I

2022. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
40 nm-t nem csinál meg egy nap alatt.
2022. ápr. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!