Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdő (és más) burkolására a...

Fürdő (és más) burkolására a 10 e/nm reális ár?

Figyelt kérdés
Csak a munka. Elfoglalt melós és ezek szerint, ha le tud burkolni napi 50-100 nm-t, keres havi 5-10 milliót? Számla nélkül gondolta, gondolom… akkor már leburkolom én inkább, amit lehet.

2022. ápr. 29. 17:46
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
70%

Mégegyszer leírom, hátha akkor átmegy:

Neked nem kell azzal foglalkozni, hogy más mennyit keres, mennyiért dolgozik.

Piacgazdaság van. Kereslet, kínálat.

Azért kerül ennyibe, mert ennyit ér a munkája.

Olcsóbban senki nem csinálja meg normális minőségben.

Ügyvédi órabérhez hasonlítani (főleg egy négyzetméter árat) nettó kreténség.

2022. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

Ember, amíg nem tudsz kiböfögni egy munkabért, még te sem vagy képes a fizetésedről beszélni. :D


Látom még mindig nem ment át az órabér :D

Pedig szerintem elég a 8 általános hozzá :D

Egy árajánlat órabérből és megközelítő munkaidővel jár.

Ezek tudatában lehet a munkafolyamat közbe felhívni a kedves mester figyelmét, hogy az gányolás és csinálja úgy ahogy a megrendelő akarja.

2022. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Persze, ezt is leírtam már (hátha most átmegy): tudom, hogy van, aki kifizeti, ahogy az utóbbi 5 évben háromszoros áron futó lakásokat is. Csak azt írtam, sok. Mennyi idő alatt burkol le 1 négyzetmétert a szaki? Ha azt írták, egy nap kb. 30-40 nm, az napi 10(!) órával 30-40 ezer/óra…
2022. máj. 8. 14:51
 34/36 A kérdező kommentje:
Remélem, segítettem az órabér kiszámolását.
2022. máj. 8. 14:51
 35/36 A kérdező kommentje:
Megnéztem, hogy világos legyen: az ügyvédi atlagos órabér 25000. Az alja 15 (ezt mindenképp eléri burkoló barátunk), a teteje 40 (ha gyors, ezt is).
2022. máj. 8. 14:59
 36/36 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom hogy számolnak az ügyvédek, de az egyik cetliért fizettem idén 87000 ftot és 15 percig magyarázott, a másikért 70000et és max 20 perc volt.


Én úgy vagyok vele, hogy bizonyos szakmunkákat nem lehet órabérbe számolni. Vagyis lehetne, de biztosan rosszabbul járnának a megrendelők. Egy profi szaki nagyon jól tudja mivel húzza el az időt, anélkül, hogy ez neked feltünne. Pl burkoló, M2 alapon előre fixálni lehet az árat. Víz alapszerelésnél kiállások egy csőszerelőnél stb.


Egyéb nézőpont: alapvetően mindenki felmondhat a munkahelyén és kereshet jól fizető piacképes munkát!


Engem egy keresztelőn folyamatossan piszkált egy tanár, hogy csináljam meg az msc-t mert így semmire se fogom vinni az életbe. Ő pedig már a 3. Diplomáját szerzi meg közel 50 évesen. Mivel nem bírtam vele, megkérdeztem te mennyit keresel a majdnem 3 diplomáddal? Aztán én is megmondtam, és utánna kussba volt. Az én fizum majdem a 3x-a volt az övének. Nem akarta elhinni hát megmutattam neki 4-5 fizu smst...

Ekkor 30 körül voltam, gépészmérnök BSc, épületgépészeten bellül üzemeltetéssel foglalkozom.


De egy fűtés gázszerelő vagy villanyszerelő katás vállalkozóként sokkal többet keresnék... A jó szakit meg kell fizetni!

2022. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!