Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha a szomszéddal közös telekha...

Ha a szomszéddal közös telekhatáron lévő kerítést,ami az en telekemen van kb 40 cm-re a "valasztovonaltól" azt elbontja kérdezés nélkül,akkor jogosan szóvátehetem neki?

Figyelt kérdés

Pár éve csináltam lemez ketítést szomszéd felől,beton alap oszlopok stb,mert kidőlt bedőlt,nekik nem volt ra lehetőségük,igy saját döntésemre saját pénzből megcsináltam.

Mivel a házuk mezsgyén van,illetve 20cm hozzaferhetosrggel,ezert elhagytam 27 méter hosszan ,40cmt az en telkembol.

Új szomszédok lettek,azóta ujitjak kivül a hazat,most értem haza s látom kiflexeltek 10 közt a kerìtésből,szomszed nincs otthon csak a melosok.

Ok azt mondjak hogy a szomszed beleegyezett mivel a kerites az o epitesi oldala!

Nem akarom egybol elkuldeni a H F-ra,de kozel allok hozza.



2022. aug. 16. 11:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Most mondhatom hogy panelből jöttek... sosem laktak kerzeshazban. Most sikerült nekik kiköltözni. Nem én akarok a szemét vidéki lenni..
2022. aug. 23. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!