Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyire gyakori, hogy mondjuk...

Mennyire gyakori, hogy mondjuk egy szomszéd lakás felújítását munkaszüneti napokon is végzik?

Figyelt kérdés

Hétköznap persze eltűröm a zajongást ami a felújítással jár, kénytelen vagyok, és olyankor törvényileg is szabad nekik felújítani, az rendben. Ma viszont munkaszüneti nap van, és ilyenkor nagyon idegesít hogy ennyire lesz*rják, főleg mert én végre csendre számítottam volna. A legutolsó alkalommal amikor munkaszüneti napon ilyen történt, mert ez már elhúzódik egy ideje, a tulajdonos bocsánatért esedezett a telefonban és hogy tudná ezt jóvátenni...elvileg akkor megbeszéltük hogy a munkaszüneti napokat kihagyná a felújításból, persze ő csak ígérgette...

A munkásokat sem értem, miért mentek bele hogy ilyenkor is dolgoznak, miért nem bírták volna ki ha egy nappal tovább tartana a felújítás?

Ti szólnátok másodszor is? Nem látnám hogy sok értelme lenne ha eddig se foglalkozott mások kérésével, de már kezd elegem lenni.



máj. 1. 10:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%

Építőiparban nincs munkaszüneti nap, vagy hétvége, az csak az alkalmazottak kiváltsága, és még ott se mindenhol.

Még így is heteket, hónapokat kell várni egy szakira. Szomszédodnál sem szórakozásból dolgoznak, hanem igyekeznek minél előbb befejezni amit elkezdtek, és elhiheted a szomszédod is szeretne már túlenni rajta.

Szerencsére jóidő van, mozdulj inkább ki a lakásból.

máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
55%
Idezed azt a torvenyt ocsem?
máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

11, értem, és már szóba is került, az attól még ugyanúgy ellentmond a rendeletnek, itt egy tásasházról van szó. Ha türelmetlen a tulajdonos, már elnézést de én arra miért legyek kíváncsi? Őt ugyanúgy nem érdekli az én türelmetlenségem. Másrészt most sajnos nem tudok otthonról elmenni.

12, keress inkább rá magad, ne én adjak már mindent a szádba, társasházi rendeletnek hívják, Google a barátod ugye...

máj. 1. 12:15
 14/25 A kérdező kommentje:
12, és nem vagyok az öcséd.
máj. 1. 12:16
 15/25 anonim ***** válasza:
77%

Most rendelet vagy torveny?

Tehat csak a semmibe bofogsz?

máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
:D utolsó, észrevetted hogy saját magadból csinász hülyét? Nekünk, földi halandóknak van bármi különbség a betartásuk szempontjából? Ugye hogy nincs? Jól esett azért kötekedni ugye? És rákerestél már egyáltalán? Gondolom még nem, hiszen könnyebb kötekedni mint olvasni. Te vagy aki a semmibe böfögsz, én adtam támpontot, te viszont szándékosan nem nézel utána...még várok egy kicsit mielőtt idézném, mutasd először be hogy mennyire vagy magadtól életképes ;)
máj. 1. 13:26
 17/25 anonim ***** válasza:
65%

Tehat nem tudod idezni. No para. Gondoltam.


Nmtom melyikunk csinal magabol hulyet. Te ott puffogsz egy kis lukban en meg a haz elott elvagyok a szabadban. De a kedvedert mindjart beizzitom a korfureszt :)


Amugy ha annyira bittos vagy a torvenyben akkor hivj rendort. Jah ugye nem fogsz :)

máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
Én örülök, ha dolgoznak a szomszédban, mert örülök, hogy haladnak a munkájukkal.
máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

17: tehát nem tudod, hogyan kell rákeresni címszavak alapján a Google-ban. Gondoltam. :) Amúgy tuti hogy te bentről puffogsz, ha tényleg kint lennél a szabad levegőn, semmi szükségét nem éreznéd annak hogy idegenekbe köss a gyakorin, a szememben el is árultad magad. :)

18: én is igyekszem inkább erre gondolni, csak hétköznap munkából hazaérve meg néha azt látom, hogy a szokásos magyar szorgalommal ők csak kint ülnek csak az épület előtt a s*ggükkön, mintha reménykednének hogy minden varázsütésre elkészül anélkül hogy meg is kellene hozzá mozdulniuk. Ha a brigád minden tagja mindig szorgalmas lenne, szerintem nem is lenne akkor kérdés hogy időben befejezzenek valamit.

18:

máj. 1. 15:51
 20/25 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, már 8 órája szennyezed az internetet, azon vitatkozva, hogy beszélgetést merjél-e kezdeni egy szomszéddal :DDDDDDDDD
máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!