Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyire gyakori, hogy mondjuk...

Mennyire gyakori, hogy mondjuk egy szomszéd lakás felújítását munkaszüneti napokon is végzik?

Figyelt kérdés

Hétköznap persze eltűröm a zajongást ami a felújítással jár, kénytelen vagyok, és olyankor törvényileg is szabad nekik felújítani, az rendben. Ma viszont munkaszüneti nap van, és ilyenkor nagyon idegesít hogy ennyire lesz*rják, főleg mert én végre csendre számítottam volna. A legutolsó alkalommal amikor munkaszüneti napon ilyen történt, mert ez már elhúzódik egy ideje, a tulajdonos bocsánatért esedezett a telefonban és hogy tudná ezt jóvátenni...elvileg akkor megbeszéltük hogy a munkaszüneti napokat kihagyná a felújításból, persze ő csak ígérgette...

A munkásokat sem értem, miért mentek bele hogy ilyenkor is dolgoznak, miért nem bírták volna ki ha egy nappal tovább tartana a felújítás?

Ti szólnátok másodszor is? Nem látnám hogy sok értelme lenne ha eddig se foglalkozott mások kérésével, de már kezd elegem lenni.



máj. 1. 10:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%
Ha a tiédet újitánák fel,eszedbe sem jutna ilyen kérdést kiírni.
máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
20, én feltettem egy kérdést, hogy mennyire gyakori amikor munkaszüneti napon végzik a lakásfelújítást. téged is beleszámítva két kanapétroll idejött segítség helyett kötekedni. Tehát akkor ki is szennyezi a kérdésfolyamot? ;) Ne kapkodd el a válaszadást, gondold át nyugodtan mielőtt megint hülyeséget írsz.
máj. 1. 17:27
 23/25 A kérdező kommentje:

21, ha az enyémet újítanák fel, én törődnék a jószomszédi viszonnyal is. Attól függetlenül hogy néhány gyakoris trollnak ezt nem lenne kedve elhinni, akkor is.

Na, várom a korábbi trollokat.

máj. 1. 17:30
 24/25 anonim ***** válasza:
63%
Majd meglepődsz, amikor te újítasz fel, hogy mennyi fontosabb szempont van a szakemberek kiválasztásánál, mint a szomszédaid lelkiállapota. Ha téged akarnának bosszantani, akkor arra ezer más módszer is van. Ez az esemény most nem rólad szól, ez fáj neked a legjobban.
máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
53%
Nekem meg a hétköznap zavaró, mert folyamatos munkarendben dolgozom, ahogy még jó pár millió másik ember is, nagy számok törvénye alapján bőven fog jutni egy lakótelepre is nem egy ilyen lakó. Mégse hőbörgök, sőt, abba is képes vagyok belegondolni, hogy az emberek egy jelentős része meg hétvégén szabad, akkor meg mégis mikor újítson fel? Hétköznap reggel 5-kor, netán este 10-kor? Nincs annyi szabadság sem, amennyit igényel egy komoly munka. Ez van, amíg nem extrém időpontban csinálja, el kell fogadni. Vagy ki lehet költözni kertes házba, ahol meg hétvégén mennek a kerti gépek (fűnyíró, flex, gyalu, fűrész, avarporszívó stb stb), gyerekek kint játszanak, hangoskodnak, vendégek jönnek, grillezés, bográcsozás és az ezzel járó füst, kutyugatás, netán haszonállatokat is tartanak. Ja és ott nem bújhatsz valami odacsinált társasházi “törvény” mögé sem, ami nem törvény, hanem egyéni házirend, max a közös képviselőnek lehet rinyálni, hogy jaj, a Pityu megint fúr vasárnap délután kettőkor” 😂
máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!