Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Melyik a jobb vízteres kandall...

Melyik a jobb vízteres kandalló, vízteres cserépkályha, vagy kazán?

Figyelt kérdés
A kazán áll utolsó helyen, mi cserépkályhás megoldáson gondolkozunk, olyanok véleménye érdekelne, akik tapasztalták már egyiknek avgy másiknak az előnyét....
2013. okt. 22. 21:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
bocs vízteres kandalló mellett :D ahogy olvastam belegabalyodtam énis
2013. nov. 6. 21:42
 12/13 anonim válasza:
Vízteres cserépkályhát nem érdemes csináltatni, mint ahogy fentebb írták pont az veszik el hogy sokáig meleg marad. Ráadásul nincs is rá magyar szabvány. Kandalló már inkább, de szerintem ha valaki melegvizet is szeretne akkor kazánt kell. Itt mindenre választ találhatsz: [link]
2014. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én az MCZ kandallókat ajánlom. Nekem ilyen van már vagy 5 éve és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.

Itt tudsz informálódni ha érdekel, énis innen vásároltam és be is szerelték www.mczkandallo.hu

2014. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!