Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A furdő szobában le eset pár...

A furdő szobában le eset pár csempe mivel tudom ki javitani vagy mit csinályak velle?

Figyelt kérdés
itt van pár kép [link] és [link] lehet látni hogy misungba volt még rakva azt gondolom le kell verni mind
2013. nov. 20. 17:09
1 2
 1/12 schocko ***** válasza:
91%
Nagyon rondák, szedd le az összeset és rakj fel valami modernebbet...
2013. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 vacla válasza:
Üdv az a kérdés ,hogy a csempe ami le esett v le szedted épp menthető e ,hogy volt fel rakva (hagyományosan ill. ragasztva mivel volt fugázva? Ezeket azért kérdezem mert ,ha ragasztva volt és fuga anyaggal volt fugázva akkor nem igazán menthető mert sérül törik pucolás közben. Ha régi technologiával volt fel rakva akkor esetleg óvattossan meg pucolható. Tisztára kell pucolni a fugától is.)Utána be kell áztatni az alapot is ahonnan le esett a felületet is meg kell pucolni le kell verni a régi ragasztót. Azért ,hogy a csempe visza ragasztása után síkban legyen a többivel,pontosan a lépéseket nem írom most le hátha innentől már menni fog.
2013. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez még soha nem volt ragasztva, cementel volt fugázva a csempéről a maltert szépen leszetem a csempék jó alapotba vannak csak kető töröt ell de vanak pót csempék ugyan olyanok amik a falon vanak 15 darab kb
2013. nov. 20. 18:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a fugákat megpucolod és a hátlapról levakarsz 2 mm-t, akkor kinyomós építési ragasztóval is meg tudod fogatni ha keveset raksz rá. Úgy tűnik ez még kvázi malterral volt felragasztva, de lehet, hoyy tévedek és kő kemény.
2013. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez misungba volt rakva és igen kő kemény ,hát van a vakolat és ara ment a misung abba volt a nyomva a csempe hát igen régi módszer lehet hogy ugy fogom csinálni keverek énis misungot a régit lekaparom
2013. nov. 20. 18:28
 6/12 vacla válasza:
Üdv a misung nem jó mert száraz, a keverék ha száraz nem marad meg a csmpe rajta hanem kötés után le fog esni. Cementet és meszet kell keverni 1-1-ben és úgy .hogy olyan sürűr legyen, hogy ne folyon hanem mint a falató malter jól alakítható.
2013. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És csemperagasztóval lehet e hogy ne vegyek meszet megy cementet
2013. nov. 20. 19:19
 8/12 vacla válasza:
Üdv persze lehet csempe ragaszóval is, most akartam épp le írni ,hogy kéne ,de meg könyebbitetted a helyzetem. Ha ragasztót keversz a sürűségre ott is figyelni kell, a be áztatott csempén egyenletesen kell és meg felelő vastagságban kell el teríteni a ragasztót a sarkaiban is legyen a szélein is mindenhól.
2013. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A töbit má tudom kevertem má nem is egyszer ragasztót megvan hozá mindenem fúró , keverőszár fogazot gletvas stb a ragasztóra meg rá van irva a zsákra hogyan kell keverni én ilyen ragasztót szoktam használni vagyis mikor a balkont jarólapoztam le ezt használtam [link] ide is használhatom
2013. nov. 20. 20:17
 10/12 vacla válasza:
Űdv Igen ,de túl jó nem szükséges a Flex-es a sima beltéri 900Huf-os is teljesen tökéletes.
2013. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!