Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 10 éve épült házunk csak...

10 éve épült házunk csak külső vakolatot kapott, pénzünk azóta sincs a külső szigetelésre és szinezésre. Nekem viszont nem tetszik így. Hogyan és mivel lehetne lefesteni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 07:11
 1/8 lac1434 ***** válasza:
Hengervakolat vagy homlokzatfesték
2014. jan. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A külső szigetelés hiánya miatti magasabb fűtésszámla elviszi a szigetelésre szánható pénzt. Ezt hívják ördögi körnek.
2014. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha nincs szigetelés, nagyon nem jártok jól, sokkal több pénzt visz el az, hogy többet kell fűteni. Másrészt a falnak sem tesz jót, ha nincs rendesen leszigetelve.

Ha máshogy nem megy, akkor próbáljatok meg valami olcsó hitelt felvenni, és szépen befejezni a házat.

Lefesteni nem elég a falakat, rendesen be kell fejezni a burkolást.

2014. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ki nem érti a kérdést? Nincs pénze szigetelni. Festeni akar. Érthető? Az értelmes válaszok engem is érdekelnének mert én is ilyen helyzetben vagyok.
2014. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
A festésre van pénz, a szigetelésre nincs. Nem baj ha szar marad, de legalább szép szar legyen. Értjük mi...
2014. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
De okos vagy de nem midenki tud százezreket kivágni farzsebből mint te.
2014. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Igazad van. Szigetelés (ami a fontosabb lenne) helyett festésre viszont neked is sikerül, nemdebár? :)
2014. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Kedves kérdező! Sajnos ez nem tetszés kérdése! Én is évek óta nézem a vakolatot. De minden évben az összes spórolt pénzemet félreteszem hőszigetelésre. Aztán ha az meglesz, akkor lehálóztatom és be lesz húzva pocokszürke ragasztóval, és megint évekig gyűjthetek nemesvakolatra. De ezt így kell csinálni, akár tetszik a szürke fal, akár nem. Nekem sincs meg a pénzem, de ha most valamilyen olcsó festékkel lehúznám, akkor az is, meg a munkám is kidobott dolog lenne, mert a házat le kell hőszigetelni egyszer!
2014. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!