Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Padlózat? Hogyan lehetne...

Padlózat? Hogyan lehetne megoldani ezt?

Figyelt kérdés
Egyetemistaként költöznék egy lakásba, ahol nem épp egy esztétikus parketta. Valamivel el szeretném takarni. Padlószőnyegre gondoltam, de ha jól tudom, ahhoz ragasztó szükséges, és azt meg a parkettra alkalmazni nem szeretném. Valami átmeneti megoldás kellene pár évre, amihez nem szükséges a tulaj beleegyezése, bolygatása.
2014. márc. 9. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szőnyeget parkettára nem szoktak leragasztani, sőt - ha a bútorok engedik - időnként föl is porszívóznak alatta.

Ugyan miért ne engedné a tulaj a szőnyeget, persze kifizetni nem fogja - viheted, ha elköltözöl.

2014. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valahol mindenképpen ragasztanod kell/szeretnéd, akkor kapható kétolalas ragasztószalag, azzal le tudod ragasztani, meg nyom nélkül fel is tudod szedni.
2014. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
padlőszőnyeg simán mehet rá, leragasztani nem fontos, nálunk is így van régóta. a filc aljú a tartósabb.
2014. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen a válaszokat. Tanultam ebből is valamit. Parkettára nem ragasztunk:D. Természetesen a szőnyeget engedélyezett, csak nem voltam biztos benne, hogy egy padlósznyeget lehet megoldás ragasz nélkül is. :)
2014. márc. 10. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!