Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül egy 47 nm-es...

Mennyibe kerül egy 47 nm-es lakás felújítása?

Figyelt kérdés

Egy fürdő burkolat, mosdó és WC cserével (kb. 6nm)

Két szoba parkettacseréje és festése (össz. kb. 26nm, kb 2.3m magas)

Egy konyha padlócseréje (kb. 10 nm) és konyhabútorcseréje

Egy előszoba (kb. 5 nm) padlócseréje


Ha kevés az adat, akkor csak nagyságrendileg -tól-ig.

Köszönöm!


2014. jún. 6. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj szakembertől Árajánlatot, akár 3- tol is és Te döntesz! Látni kell ...
2014. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőre azt mondanám, hogy 1 milla környékén mozoghat, de nagyban függ attól, hogy milyen minőségű anyagokat veszel (csempe, padló és konyhabútor ugye), meg persze, hogy mennyiért találsz embereket. Én most újítom a WC-t, fürdőt, konyhát (burkolatcsere, új zuhanykabin stb), ez anyaggal együtt olyan fél milla. De ha olasz csempéket vettem volna 20ezerért, akkor nem ennyi lenne. :)
2014. jún. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En ugy masfelmilliot mondanek...
2014. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi most csináltuk 55m2-en. Úgy ,hogy a festést és annak előkészítését magunknak csináltuk 1,5 volt+ a konyhabútor. Tehát azt mondom ,hogy 1M alatt nem hinném,hogy megáll, felső határ pedig nincsen... :) Oda kell figyelni arra is mit és hol veszel. Kérdés, hogy milyen minőségű dolgokat szeretnél vásárolni stb. A korábban említett 1,5M reális lehet, sőt... Borkolás általában 2,5e/m2 plusz anyag, ami megint nagyon változó... :) Csaptelepet is tudsz venni a fürdőbe 3 e-ért illetve 70-ért is...
2014. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NilsHolgersson ***** válasza:
100%

Én egy 35nm-es panelt újítok most. Nem tudom mennyire tudsz viszonyítani ebből, hátha segít.


Fürdő, WC plafonig csempézve + járólap; előszoba, konyha járólapozva; konyhaszekrény köze + egy sarok a gáztűzhelynél 146.000. volt a munkadíj(asszem 2.000./ nm), 166.000. volt a csempe, 3-3600 huf nm áron.


Szoba, konyha, előszoba festék anyagár 25-30.000. Ebben van diszperziós Héra+ színező, előrekevert Dulux. Itt nem volt munkadíj, mert én csináltam.


Szoba parketta 20nm anyag: 72.500. + szegő, 3.300. huf /nm áron. Itt se volt munkadíj, mert ez is megcsináltam.


A szaniter csere még ezután esedékes, így arról érdemben nem tudok nyilatkozni.

2014. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!