Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 6cm-es fal elbír egy bordásfal...

6cm-es fal elbír egy bordásfalat felnőtt ember (80kg) súlyával?

Figyelt kérdés
azt mondja anyu, hogy meg se próbáljam, vélemény?

2015. jún. 4. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fal? Tégla? Akkor az csak egy válaszfal, rögzíteni se tudnád rendesen, igaza van anyukádnak.
2015. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az állandò terhelést esetleg kibìrja (talán). De a dinamikusat biztos, hogy nem.
2015. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, téglafalról beszélünk. Akkor máshova teszem :)
2015. jún. 4. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem is bírnád rendesen rögzíteni ahhoz hogy rendesen tudd telibe át kell fúrni a falat ami esztétikailag is baromi randa lenne, arról nem is beszélve hogy egy tégla válaszfal nem arra lett kitalálva hogy nagy terheléseket bírjon el. Nővéremnek is hiába ugattam hogy ne akarjon a vékony falra tenni egy 80 literes bojlert mert telibe leszakadna alapból és többe kerülne a kár javítása mint az hogy a bojlert 20 centivel arrébb 40 es falra tenné úgy hogy a csöveket meghosszabbítja 20-30 centivel pár ezerért.


Meg ugye én is jártam már így hogy az örökölt házamba vékony tégla válaszfalra akartam rögzíteni egy kis polcot 10 centis tiplis csavarral és ugye a fal volt 5 cm a tipli nem ment be rendesen így tartása sem volt és mivel hülye fejemmel addig erőlködtem hogy pár mm volt már a végéből kb sikerült a másik oldalt átütnöm ami jó nagy 3 centis csúnyaságot okozott nekem hozzá teszem úgy hogy előtte 2 hónappal volt ott kifestve és tudtam hogy én voltam ott balf...sz és nem volt valami egyszerű hamar újra kikeverni azt a színt a maradékokból hogy teljesen nyomtalanúl helyre tudjam hozni.

2015. jún. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!