Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől pisilhet be éjszaka egy...

Mitől pisilhet be éjszaka egy felnőtt ember? Sajnos velem megtörtént, és nem tudom mitől lehet.

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez csak egyszeri baleset volt oda se neki...egyébként nem tudom mi lehetett az oka. Talán nem wc-ztél lefekvés elott.
2015. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer megtörtént, azt álmondtam hogy a wc-n ülök.
2015. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindig lefekvés előtt elmegyek wc-re. De ez hajnalba történt. Kb 1-2 éve volt ilyen, nem gyakori. 19/L
2015. jún. 2. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-kétszer megesik, nem kell aggódni miatta. Általában az az oka, hogy nagyon mélyen alszik az ember, és nem ébred fel időben a vizelési ingerre. Ilyenkor sokszor azt is álmodja, hogy a vécén ül. A rendszeres bevizelésnek lelki oka is lehet.
2015. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem szólókkal. Ha már megtörtént korábban is és nem a nagy mennyiségű folyadék elfogyasztása az oka, akkor ez bizony pszichológiai gond. Nem ritka.
2015. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de ha lelki oka lenne akkor surun elofordulna, nem? akkor is csak egyszer volt, meg most is?! :O
2015. jún. 2. 22:16
 7/8 anonim válasza:
Teljesen vagy csak egy pici jött? :o
2015. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát közèp mennyiseg.. Mert amikor felkeltem akkor elmentem pisilni es meg akkor is jott..
2015. jún. 3. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!