Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hétfőn festettünk ki, de még...

Hétfőn festettünk ki, de még büdös van?

Figyelt kérdés

egy 3*5M-es szobát festettünk ki polifarbe festékkel, piros színűre hétfőn. Azóta tárva az ablak (2. emelet), már 2 napja a ventillátor is megy, de még mindig büdös van... mikorra múlik el?

Ráadásul az a hálószoba, kinn kell aludnunk a földön egy matracon... :(


2015. jún. 6. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már sok helységet kifestettem, polifarbéval is meg mással is de ilyet nem tapasztaltam.

Sztem te érzed rosszul vagy nem tudom de a festék ha megszárad akkor nem büdös de a falfestékek egyébként se büdösek.

2015. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a büdöset a festékszagra értem.

Ma voltak itt a szüleim, és ahogy beléptek a szobába, egyből mondták, szóval nem csak én érzem sajnos... :(


ha régi volt a festék, az lehet baj?

Mi ugyan most vettük, de már elég kopott volt a színmegjelölő lap az elején, ami rá van ragasztva

2015. jún. 6. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha régi,büdös festékkel festesz akkor is elmegy a szaga amint megszáradt.

Egy szobát kiszellőztetni meg nem tart közel 1 hétig.

Nem tudom mit csináltál... Nem vizes a fal valahol ami miatt nem tudott megszáradni?

2015. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sehol sem volt vizes. itt lakunk már fél éve, eddig semmi ilyen probléma nem volt.
2015. jún. 7. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!