Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ki mit újított fel saját...

Ki mit újított fel saját kezűleg használtan vásárolt ingatlanjában? Vagy esetleg már meglévő lakásában, családi házában.

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy Ti mit tudtatok szakember segítsége nélkül újítani, cserélni? Gondolok itt pl. csempézésre, festésre, vakolásra.
2015. aug. 23. 20:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Wow! Mennyi rejtett ezermester él közöttünk! Azt hiszem neki állok én is tanulmányozni egyenlőre az internet adta tartalmakat, és bővíteni tudásomat, hogy kicsit utolérjek Titeket! :P :D
2015. aug. 26. 10:58
 22/23 A kérdező kommentje:
Egyébként a rombolás az megy! Szóval festék levakarás, fal bontás, csempe leverése, járólap felverése, azzal nincs gond, sőt még egyszer kültéri díszlapokkal is körbe raktuk a kandalló hátuljánál a falat, meg boltívet, mindenki kérdezte hogy ki csinálta?! :D De ennél több ismeretem nincs sajnos, és a felújítandó háznak, nincs alapja (?!), így azzal is kezdeni kéne majd valamit.
2015. aug. 26. 11:17
 23/23 anonim ***** válasza:
Alá kell papucsolni körbe .Én magamnak csináltam és jó.
2015. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!