Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Padlás szigetelés. így hogyan,...

Padlás szigetelés. így hogyan, mivel?

Figyelt kérdés

Adott egy melléképület(4x8m-s)ebben 3 helyiség van,-az egyik a mi konyhánk.(4x3,5m)

Az épület 1sor nagyméretű téglából van. Mivel nem győztem fűteni(cserépkályha van benne),így 2 év alatt összeszedegettem,és 3oldalról leszigetelgettem apródonként,ezzel nincs is baj...majd a nyáron "színe is lesz".

Igen,de mi legyen a padlással???

Sárlécezve van,alatta 5 v.6 centis nád. A padláson csak deszkák(mindenféle)van a tartó fa gerendákra szegelgetve.

Ezt hogyan,mivel szigeteljem???

A gondom az,hogy pár méterre jószágok vannak...bizony egerek is előfordulnak. Szoktak a padláson is randalírozni,egyszer már a mennyezetet is átrágták.Mivel szigeteljek,amibe nem fészkelnek bele?


2016. jan. 21. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

5 centis EPS plusz 5 perlit beton lenne a jó egérvédelem szempontjából, de kb azonnal leszakadna a terheléstől a födém.

azt nem tudom, hogy az üveggyapotba szeretnek e bele fészkelni, mert is jó lenne 2x 5 centis rétegben plusz rá fólia a porosodás miatt.

2016. jan. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen...ez az én félelmem is... megy az új kérdés.
2016. jan. 22. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!