Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Akik jönnek szólni a lakásfelú...

Akik jönnek szólni a lakásfelújítás miatt azok mit várnak mégis?

Figyelt kérdés
Abbahagyom a felújítást és a betonfödémen fogok élni, víz, villany, fürdő, wc nélkül? A munkálatok szigorúan hétfő-péntek 8 és 17 óra között vannak, de délelőtt jönni szokott egy anyuka fenyegetőzni mert a gyereke nem tud aludni. Kérdeztem hogy mikor csináljuk akkor mondta hogy vasárnap 11-től 3-ig, mert akkor mennek az anyósáékhoz ebédre. Direkt ilyen buta hogy lehet valaki?
2016. márc. 17. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ez a trend. Halotti csend mindenkor. Kivéve, aki zenét hallgat fullon. Kivéve, ahol a gyerek a lakásban rodeózik. És amúgy is annyi kivétel van, ha nem más csinálja.
2016. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Van házirend a társasházban. Ha azt betartod, semmi köze hozzá.
2016. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nősténysárkány :D
2016. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

a felújítás előtt ki kel akasztani egy papírt a folyosóra: "Tisztelt Lakótársak! Felújítjuk a lakásunkat 03.01-04.10-ig. Elnézést kérünk a munkálatok miatti kellemetlenségekért."

És semmi egyébbel nem törődni. Aki nem bírja elviselni, költözzön Óceánia egyik lakatlan szigetére.

2016. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
*kell, nem kel(káposzta)
2016. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki a cédulát, hogy elnézés felújítunk és ne nyiss ajtót az anyukának, mások is szoktak felújítást végezni a társasházakban, szép is lenne ha reggel 8 és du 17 között nem dolgozhatnátok a lakáson.
2016. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

egyrészt igazad van, másrészt a kicsi gyerek és az alvás azért elég kardinális kérdés. higgy nekem, kétgyerekes apuka vagyok, tudom miről beszélek.


az, amit ő mond, nyilván irreális.


szerintem, ha úgy időzítitek a munkát, hogy nem pont 12 és 14 között (ilyenkor szoktak ugyanis délutáni szunyókálni a kicsi gyerekek, hogy utána kibírják estig) dolgozik az ütvefúró, akkor azért minden sokkal harmonikusabb lesz és ez nem egy megoldhatatlan feladat.

2016. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a kiírás kint van.
2016. márc. 17. 17:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most várd a válaszokat. Tenni nem tehetnek semmit, viszont abban biztos lehetsz, hogy minimum 4 en átkoznak. :)
2016. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem meg szard le a gyerekest. Ha álmos a gyerek, majd alszik. Olyan még nem volt, hogy egy fáradt, álmos gyerek ne aludt volna el. Legfeljebb nem akkor alszik, amikor az anyja kitalálta neki, hanem akkor, amikor elálmosodik. Ki lehet bírni, ha egy-két hétig zaj van, majd utána évekig nem lesz. Később ők is fognak felújítani, akkor meg ők lesznek zajosak.


Amúgy is a kisgyerekesek a leghülyébbek. Nekem is van ilyen szomszédom, amikor a gyerek elaludt, átjött, hogy halkítsam le a tévét. Be se volt kapcsolva. Amikor meg náthás volt a gyerek, éjszaka a hálószobám fölött kb. óránként bekapcsolták az ipari porszívót hajnal egy és reggel 6 között. Na, akkor nem gondolkozott, hogy a szomszédban aludnának.

2016. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!