Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ablakcserére szerintetek...

Ablakcserére szerintetek reális ez az ár?

Figyelt kérdés

Ismerősünk elvállalta egy ablak kicserélését (3db egybefüggő ablak) A teljes méret összesen kb. 160x200cm. Leszedi a redőnyt, kiszedi a mostani ablakot, beteszi az újat. Bukó-nyíló műanyag ablakot, szúnyoghálós redőnnyel úgy, hogy a mostani keret nem lesz kiszedve csak fedőlécezéssel eltakarva. Minden új, nem használt dolgokat épít be. Erre az egészre kér mindennel együtt 125.000Ft-ot.

Szerintetek ez jó ár vagy át akar verni? Nem vagyok otthon a dolgokban, ezért gondoltam megkérdezem itt mások véleményét.

Ha valami hülyeséget írtam, akkor az azért van, mert nem értek a dologhoz...azért is kérdezek itt róla. :)

Előre köszönöm a segítséget!



2016. júl. 16. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem reális az ár érte, de én sem csinálnék ilyen fél munkát. Most vagy kicseréljük az ablakot, vagy nem. Ezzel csak a bajotok lesz a későbbiekben is. A mi asztalos barátunk is csinált ilyet otthon, de már akkor is mondta, hogy átmeneti megoldás csak, de akkor semmi pénze nem volt, így a kényszer nagy úr alapon, megcsinálta. De amint egyenesbe jöttek anyagilag, cserélte az egészet, mert nem jó megoldás ez.
2016. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%
8-9: nincs kinyomva purhabbal, mert pontos méretre készült, nem kell a többcentis réseket eltüntetni. Úgy van kívül-belül elkészítve, hogy semmi nem látszik abból, hogy bent maradt a régi gerébtok, nem tudom, mitől lenne csúnya.:-) 6 éve tökéletesen működik, nem feszül, nem akad, nem vetemedik, pedig jóval nagyobb ablakokról van szó, mint a szabványméret.
2016. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%

Én épp most cseréltettem az ablakaimat.

Egy a tiédhez hasonló méretű (202x155),+két db. 1x1,55m...és egy erkélyajtó csere volt,gerébtok ki->új ablak be. Ennek a hivatalos árai:

-a 4 nyílászáró(k)+ redőnyök+ szúnyoghálók) kiszedése,és az újak berakása: 37ezerft.

-a nagy ablakra,és az egyik kicsire (2db)redőny felszerelése: 9ezer ft.

-Párkány,és könyöklő(külső,és belső) felrakása: 1000 ft/m

-Szúnyoghálók felszerelése: 500ft/db.


Ebben benne volt a (2)pur hab,a párkányok alá a sziló,a tokrögzítő,és a redőnyöz,rovarhálóhoz való csavarok,tiplik.

Ez számlás ár. (a vége 57ezer volt komplett)

Független,de az Aranyablak által "kiajánlott" beépítő, társasház I emeletén---a helyszín: Szeged


Számolj Te is...!

2016. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat-tippeket. Igen ez az ár tartalmazza az ablakokat- szúnyoghálós redőnyöket is és a munkaköltséget is. Hivatalosan lesz csinálva, így garancia lesz rá, számlát is kapunk.
2016. júl. 17. 20:37
 15/15 anonim ***** válasza:
61%
Azt tudod, hogy a garancia max. az új ablakodra szól, hogy nyit meg zár, de arra, ahogy begányolja oda neked és amivel konkrétan a baj lesz nem jár garancia?
2016. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!