Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Qaudriga gázbojler csepeghet...

Qaudriga gázbojler csepeghet a szabályzónál/égéstérnél? Felfűtésnél mikor bekapcsolna miért kapcsol ki?

Figyelt kérdés

10 éves kb, vizkőtlenítésről karbantartásról nem tudok, én itthon csak "gyerek" vagyok, szülők intézik ezeket.

Eddig nem nagyon volt semmi probléma vele , biztonsági szelep sem csepeg csak ha meghúzom a kis kallantyút folyik. De gondolom az a leeresztője.

2x volt már ilyen, de egy hét alatt abbahagyta magától.

Az égésteret egy aluház takarja, és összeér a gázszabályozó házával. Ahol a 2 összeér ott csöpög időközönként a bojler.

Nem nagyon értek hozzá így nem szedtem le/szét semmit sem.

Csak fura , hogy 1 hétig bas*akszik, aztán mintha semmi se történt volna.

Az is fura , hogy így csöpög, mikor a biztonsági szelepnél nem.

Holnap jön a szerelő..bár múltkor sem talált hibát...azért gondoltam írok ide hátha valaki tud hozzászólni.



2016. júl. 23. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Belül csepeghet a kondenzvìz. A bizt szelep lehet vìzköves, de a magasabb vìzhőfoknál is kinyithat akár.
2016. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Állítólag lukas. Bár nem értem akkor miért áll el egy idő után. Mindegy is, lecserélik ha nem hagyja abba.
2016. júl. 25. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!