Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nyílászárók cseréje mennyibe...

Nyílászárók cseréje mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Csúsztatott zsalus, tégla lakásban régi, fa nyílászárók eltávolítása és új, műanyag beszerelése (anyag + munkadíj) mennyibe kerül per ablak? Tudom, hogy rengeteg mindentől függ, most csak egy nagyon körülbelüli árra lenne szükségem (!). (Sok ablakos a lakás amúgy.) A neten csak ilyen 2010-2011-es árajánlatokkal találkoztam, gondolom változtak az árak azóta. Tudom, hogy nem konkrét a kérdés, de tényleg csak egy nagyon cirka összegre vagyok kíváncsi. Köszönöm szépen!

2016. aug. 23. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én amikor ablakot néztem kb 4 hónapja akkor az oldalak 98%-ánál volt olyan opció,hogy árajánlatot kérek és ott szépen kitöltöttem vagy leírtam,hogy mekkora ablakokat szeretnék,milyet, a régiket kiszedve elszállítva és az újakat felrakva. Többnyire még azon a napon,de ha este felé töltögettem akkor a következő napon jött is a válasz . Amúgy pl 100x120 ablak van 20000ért meg 90000 ért is
2016. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat ez semmi amit leirtal.. Wc ablakra vagy kivancsi, vagy egy nagy 160x140 ablakra? Mennyi van belole? Egyedi meret? Akartok szunyoghalot, redonyt? Van annyi ablak meret mint allat, mereten belul is vannak tobb tizezer ftnyi kulonbsegek. Kerj arajanlatot! Tobb helyrol!

De hogy valaszoljak is:


2 db 160x140 ablak, 2 db 100x130 ablak, 4 db szunyoghalo, 2 db redony, beszerelessel mindennel egyutt 300 ezer.

De ez felig afa mentesen, es epp volt akcio. Szoval ez siman 400ig is elmehetett volna.

2016. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De pl. a jola-ban vannak fent arak is neten. Nem tudom hova valosi vagy, de ez egy orszagos halozat. Ott tudsz kalkulalgatni nagyjabol.
2016. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kim Bo Mao ***** válasza:
Kérj árajánlatot, azzal lemérik a nyílászárókat az irodában meg kiválasztod az üveget, vastagság stb-t és összeállítanak neked egy részletes listát/ajánlatot. Pl.: Doorland.
2016. aug. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krajcsovicsanna válasza:

Érdemes például ezt a céget megnézni a műanyag ablak terén, mert remek árakkal dolgoznak, mindig szét kell nézni a piacon.


Részletek: [link]

2017. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!