Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 68nm-es tégla lakás komplett...

68nm-es tégla lakás komplett felújítása wie viel?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nem túlzottan vagyok képben az árakkal, azt tudom, hogy sokmindentől függ a végső ár, de örülnék ha tudnátok írni nekem egy tól-ig határt(anyagkölcséggek,munkadíjjal, tokkal-vonóval) ami reális lenne középkategóriás anyagokból.Ami benne lenne: 3db ablak,1db kültéri ajtó csere, kaparás-glettelés-festés, fürdőszoba felújítás(csak a kád és a gázbojler maradna), burkolás(járólap és laminált padló), plusz egy komplett konyhabútor, amivel kapcsolatban nincsenek nagy elvárások. Köszönöm!
2016. nov. 10. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol? Németben?
2016. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, magyarba' turulka!
2016. nov. 11. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 1.300.000 ft. Viszonyítottam a nálam elvégzett munkák áraihoz.
2016. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha te csinálsz mindent, meglehet 2.5-ből, egyébként inkább 4.
2016. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor leírom hasonló kaliberű házamat:

¤ 4 ablak + redőny+ szúnyogháló = 300 ezer ft beszereléssel együtt

¤ gyatrán elvégzett kőműves munka, falak alját vakolni ahol lepotyogott a régi vakolat, konyha egy 3/4 falát vakolta, kicserélt 1 ajtót, a falakat is vakolta a fürdőben mindenhol, 1 nagy ajtónyílás, 1 kis ajtónyílás = 120 ezer ft / ez csak a munkabér/

¤kőműves anyag: hát ez elég sok volt, szerintem lopott cementet is, de folyton azt hozatta.. kb 80-100 ezer a cement-sóder-homok, áthidalók ára

¤ középkategóriás csempék a fürdőbe, konyhába, és a nappaliba = 190 ezer ft

¤ burkolás: 1600/nm, kb 100 ezer lesz a munkadíj, meg 30-40-50 az anyag, ő sem tudott pontosat mondani

¤festés : mi csináljuk, mi vakartuk, gletteltük, de erre 200 ezret mondtak, és csak alap-pasztell színek

¤ laminált padló 2000-2500 ft/nm

¤ konyhabútor sokban függ hogy mekkora kell, erre így azért nem lehet sok mindent mondani


Ebben van még rengeteg olyan dolog, amit nem is számoltam, nem jut eszembe, ezek idei árak, mi sem a legdrágábbakat vettük, de nem is a legolcsóbbakat.

2016. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!