Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Festőt hívtunk, aki valószínűl...

Festőt hívtunk, aki valószínűleg sokáig itt lesz nálunk. Mi a szokás ilyenkor meg kell hívni ebédre?

Figyelt kérdés
Hogy illik ilyenkor? Közel lakik. Akkor valószínáleg haza megy?

2016. nov. 12. 11:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

hát de akkor is durva, hogy reggel 8-tól itt van fél 4-ig és semmit nem eszik, nem is hoz semmit. ( Nem is kért egyébként ) Ezt így szokták? Ez a megszokott? Csak mert mi már úgy sajnáltuk, mert nagyon szépen dolgozik.

( Sütöttem neki muffint, azt felhoztam, azt megette.)

2016. nov. 13. 22:09
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Sokszor, ha olyan a munka rossz megállni kajálni. (főleg "nagyebédet")

Illetve nem megállni rossz, hanem "újraindulni".

2016. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha jól dolgozik, akkor gondolom nem először van "kiküldetésben". Ő tudja, hogy mikor éhes vagy mikor nem, úgy látszik ő ahhoz szokott hozzá hogy nem eszik semmit napközben. Ez ugyan nem ritkaság, de azért nem is nagyon elterjedt dolog, nektek lehet hogy szokatlan, számára viszont valószínűleg teljesen természetes. Biztosan nem most rúgta fel a napi rutinját, tehát máskor is így csinálja, nincs ezzel semmi gond. Ha nem hoz kaját, akkor nem kell neki kaja, majd este eszik otthon.

Hidd el, tuti nem azért nem eszik, mert nem telik neki rá :)

2016. nov. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Max ha ismerős, amúgy szerintem nem kell, esetleg megkínálni kávéval, teával, üdítővel, vagy max kirakni valami rágcsát (pl pogácsát vagy kekszet) ha megéhezne munka közben legyen egy kis energia pótló :)

Esetleg poharat rakjál ki, a víz olcsó és nem kell keresgetni hozzá a konyhaszekrényben.

2016. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nálunk nyáron voltak munkások, annyi kérésük volt hogy mivel kívül burkoltak, pár óránként bekopogtak 2 ásványvizes palackkal hogy legyek szíves megtölteni őket, ennyi a minimum
2016. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kávét, vizet, üdítőt adtunk, meg kínáltuk, de kaját hozott magával, vagy elment haza enni. Esetleg annyit kért, h megmikrózzuk az ebédjét.
2016. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sok háznál dolgoztam már festőként de csak 1 helyen kínáltak ebéddel.

Kávéval, üdítővel, sörrel kínálnak általában, van aki sütivel kínál ha éppen sütött.

Gondolom karácsony előtt már befejezte a festő szóval nem aktuális a kérdés :D

Egyébként sok olyan is van aki egy pohár vízzel se kínál meg. Én nem várom el de pl +30 fokban jól esik a hideg víz mert amit viszek az még délelőtt megmelegszik nálam.

2017. jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!