Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van olyan gyapot amibe nem...

Van olyan gyapot amibe nem mennek bele az egerek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 27. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alsógatyáim, pólóim pl. gyapotból (pamutból) vannak, de még soha egyikben sem találtam egeret.
2017. jan. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a te IQ bannolási szint alatt van mégsem bannolnak
2017. jan. 28. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Mégis milyen választ vártál erre az értelmezhetetlen kérdésre? :)

A gázolajjal átitatott gyapotba pl. nem mennek bele az egerek. Az égő gyapotba sem. Meg abba sem, amit megfelelően elzárnak az egerek elől.

Gyapot az gyapot, az egér meg egér. Ha jó helyen van a gyapot, és még eleség is akad a környékén, akkor nyugodt lehetsz, bármilyen gyapotod van, abba bele fognak fészkelni, vagy elhordják fészkelőanyagként. Ez nem a gyapot milyenségétől függ.

Én csak arra akartam rámutatni az előző válaszommal, hogy elég dedósra sikerült a kérdésed, és nem derül ki semmi belőle arról, hogy mire is vagy kíváncsi konkrétan. De úgy látom, ez vagy nekem nem jött össze, vagy neked nem esett le. Máskor majd igyekszem érthetőbben fogalmazni.

2017. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tehát a téma kör otthon felújítás nem? de!

gyapotról van szó nem? de!

és mivel házfelújításról van szó értelem szerűen ez szigetelő anyag nem? de!

arról hogy tudatlan vagy nem én tehetek róla nem? de!

aki meg ennyit nem ért hozzá minek szól hozzá nem? de!

2017. jan. 29. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!