Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Bontás, csere, feújítás! Üdv....

Bontás, csere, feújítás! Üdv. Mindenkinek. Egy kb.95m²-s ház feújításán gondolkozunk. A kéményt le szeretném bontatni és egy másik helyre áttetetni. Ez gondolom engedélyköteles de én végezhetem e a bontást vagy arra is szakembert kel fogadnom?

Figyelt kérdés
Nincs betonkoszorú, de szeretnék. A födém beton. Tűzfalat le kel e bontanom hozzá? Bontatnom? Gondolom a tetőt is le kel szednem. Szedetnem? Engedély? Pincegarázs van de csak a baj van vele. Fel lehet töltenem vagy ahhoz is kel engedély?

2017. márc. 3. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
6 m magasig nem kell engedély hozzá .Már nem kell engedély még az új ház épitéséhez sem 300 n2 ig .
2017. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A régi kazán lent volt a pincében.Onnan mérve szerintem átlépem a 6 métert.Maj lemérem pontosan.Köszi a választ.
2017. márc. 3. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Bontási engedélyről:

[link]


Kémény építéséhez biztosan kell építési, és tűzvédelmi engedély. Valamint csak schiedel és leier valamint szerelt kéményt lehet használni.

2017. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!