Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy 30 nm-es lakást hogyan...

Egy 30 nm-es lakást hogyan rendeznétek be elegánsabb bútorokkal?

Figyelt kérdés

5x6m2-ről van szó 3,5 m belmagassággal.

Ti egy 2m-es galériát csinálnátok, vagy inkább nem foglalnátok vele a teret/magasságot?

Szürke, fehér és talán egy fekete falra gondoltam, világos parkettával, sötét csempével. A bútorokat, kiegészítőket ti honnan vennétek? Esetleg ebben a modern elegáns stílusban tudnátok linkelni bútorokat stb.-t?


2017. márc. 12. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A belmagasság aránytalanul nagy a lakáshoz, csináltatnék galériát.

A helyedben nagyon meggondolnám a színeket, a szürke és főleg a fekete falszín és csempe "agyonnyomná" a lakást! Depressziós lennél fél éven belül.

2017. márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3,5m belmagassághoz tuti hogy csinálnék alvógalériát.


Linkelek pár példát nekem milyen berendezések tetszenek ilyen stílusban:

[link]

[link]

[link] - itt a háló alatti fürdő nagyon jó megoldás szerintem.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

Elsősorban ilyesmi stílusú berendezésre gondoltam. Bár itt nincs ágy, nem tudom mennyire lenne fontos nekem. Kényelmes kanapén aludni?

És a szürke sem nyomja agyon, szeretem a picit depresszívebb hangulatot.

Köszönöm a linkeket is. :)

2017. márc. 12. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kényelmes kanapén aludni és rendetlen hatást is kelt.


Kevesen nem lusták minden nap beágyazni, és ahhoz, hogy a kanapén aludhass, nagyon jó matracos kanapét kell választani, bármilyen nem elég. Pl. kifejezetten ilyen célra kifejlesztett alvókanapék, de azok meg drágák.

2017. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!