Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nemrég elkezdtem súlyzókkal...

Nemrég elkezdtem súlyzókkal edzeni és egy-egy edzés után kb egy hétig olyan izomlázam van, hogy mozdulni alig bírok. Ez normális?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy izomlázra nem jó ráedzeni mert akkor még nem regenerálódott teljesen az izom. Viszont így marha lassan fogok haladni.
2017. júl. 9. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik túledzésnek mostmár nem fog ilyen izomlázad lenni ha pl jövőhéten ugyanezt mégegyszer megcsinálod .

Nem tudsz mit csinálni 3-4 nap alatt elmulik.

2017. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok.
2017. júl. 9. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Normalis. De kicsit tul toltad az edzest. Ez kicsit olyan, mintha 0 felkeszulessel rogton a fel marathont akarnad lefutni. A fokozatossag a lenyeg itt is.
2017. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdőként elég pár gyakorlat és véged lesz jó pár napig. Na persze függ attól is, milyen az eletformad. Ha te reggeltől estig fizikai munkát végeztél, megse fog kottyanni kb. De ha egész nap irodában ültél, gugolsz három sorozatot másnap alig fogsz tudni menni..
2017. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!