Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül egy 40nm-es...

Mennyibe kerül egy 40nm-es régi építésű belvárosi gangos ház földszintjén lévő lakásban a konvektoros fűtés lecserélése?

Figyelt kérdés
A lakásban egy régi bojler van még a fürdőben, és arra gondoltam hogy az egészet lecseréltetném mondjuk egy kombi cirkóra, + a csöveket a falba vésetném, amik most a lakáson belül futnak. Mennyibe kerülne egy ilyen munkálat összesen? Nem vagyok jártas a témában, kérlek a válaszoknál (amiket előre is nagyon köszönök!) ezt vegyétek figyelembe 

2018. febr. 4. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában ez a kivitelezès a legtöbb helyen nem oldható meg, az előírások miatt.
2018. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

így elsőre 2 millió körüli összeget saccolnék.

Kell egy kondenzációs cirkó+kéménybélelés, (az sem olcsó, ha van még 3 emelet fölötted) anyag, munkadíj.

helyreállítás (kőművesmunka), festés.

Azért nézd meg a szomszéd felé milyen vastagok a falak, mert

ezekben a régi lakásokban a lakások közötti válaszfalak nem túl vastagok.

2018. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok: ha nincs kibélelhető kémény, nem megoldható.
2018. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem is írtam, hogy valószínűleg hozzá kell nyúlni a lakáson belül a gázvezetékhez is, akkor meg kell gázterv,szolgáltatónak beadni, jóváhagyás, ha kész,gáz meo, stb. az még plussz költség.
2018. febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!