Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lakásban mikor "ajánlott" fúrni?

Lakásban mikor "ajánlott" fúrni?

Figyelt kérdés

hogy elviselhető legyen a lakóközösségnek, melyik a legjobb időpont erre, illetve hogyan ajánlott nekikezdeni? panelról beszélünk, kb 10-12 lyukat kéne fúrni,betonba ugye.

köszönöm!



2018. jún. 2. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Du. 3-5 körül szerintem. Aki éjszakás volt már alhatott eleget, a délutános munkában, a reggeles kb most ér haza, nyugdíjas-gyerek is szundikálhatott ebéd után.
2018. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hétköznap du. 3-5 óra között a leglogikusabb tényleg, viszont én szólnék előre üzenőfalon vagy más módon, hogy ettől eddig felújítás lesz. Itthonról dolgozom hanganyaggal, és nekem elég rosszul jönne ki, ha mindenféle előzmény nélkül elkezdene furkálni a mellettem lakó és még csak nem is tudnám, meddig fogja csinálni.
2018. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

Az önkormnányzati rendelet szerint h-p 8-19 óráig, szombaton 10-14 óráig.

Egyébként meg az adott fal mellett lakók napirendje szerint.:) Ha ismered őket, mikor alszanak, vagy ha megkérded őket, akkor beljebb is vagy.:)

Ha ez nem lehetséges, akkor ha belefér fél-egy órába, mondjuk kora este 6 körül például vagy szombaton kora délután.

2018. jún. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

De azt is lehet, hogy kiírod előre min. 1 nappal, és akkor egy kicsit azért tudnak módosítani a napirendjükön, hogy éppen ne legyen nekik nagyon alkalmatlan a zaj.

Pl. ha valaki otthon dolgozik, tanít, stb.

2018. jún. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!