Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mikor muszáj levenni a redőnyt...

Mikor muszáj levenni a redőnyt a panel hőszigetelés miatt erkélyen?

Figyelt kérdés
Nálunk egyik ember azt mondaj le kell venni, másik azt hogy nem muszáj, és ez kb naponta váltakozik. Mitől függ? És ha nem tudják a fémhálót rátenni, az gondolom csak azért van mert pepecs munka, nem lehetetlen, és akkor is kisebb macera nekem, ha nem veszem le a redőnyt, hanem inkább én megcsinálom majd külön azt a csíkot, nem?

2018. júl. 19. 18:10
 1/4 A kérdező kommentje:
ui: egyébként hogyan kell levenni egy külső tokos redőnyt házilag? Youtube-on gondoltam, hogy találok róla videót, de nem találtam, csak gurtnicsere, vagy ilyesmiről.
2018. júl. 19. 18:14
 2/4 anonim ***** válasza:
A régit érdemes levenni ha nem tudnak a szigeteléssel a kávánál ablak keretig befordulni . Meg ha ráteszik , föleg felül késöbb lessz nehéz kibontani . Új házaknál az ablakokra is tesznek tokszélesitőt , már rászámolják a szigetelést .
2018. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk van hely mellette és fölötte is. És egyáltalán nem értem miért kell levenni, nem könnyebb úgy passzentosan körérakni, hogy ott van? Ha a szigetelést rakják előbb, akkor a redőnyt nehezebb pont bepasszintani. Vagy nem baj, hogy légrés lesz?
2018. júl. 19. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Te milyen fémhálóról beszélsz?

Meg légrésről?...

2018. júl. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!