Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Miért hirdet egy szaki (villan...

Miért hirdet egy szaki (villanyszerelő, burkoló stb. ) most szezon közben?

Figyelt kérdés
Azt mondják szakember hiány van. A jó szakiknak már tavasszal tele a naptárja. Aki juniusban munkát keres mert szabad kapacitása van milyen minőségű munkát végezhet ? Vagy tripla áron dolgozik annak akinek azonnal kell meg kell csinálni valamit ?
2019. jún. 8. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
decemberre keres munkát
2019. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármiért hirdethet!

Lehet, hogy most jött haza külföldről, lehet, hogy egy nagy beruházáson dolgozott volna egész nyáron,csak az befuccsolt, lehet, hogy eddig alkalmazott volt és most váltotta ki az ipart, lehet, hogy fejlesztette a vállalkozását és nagyobb lett a kapacitása, lehet, hogy másik országrészbe költöztek és nem akar naponta 600 km-t utazni,...

... de az is lehet, amit te mondasz.

2019. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vízvezetékszerelő vagyok, én is szoktam hirdetni. Van a rendes főállásom, de szoktam vállalni kisebb munkákat leginkább hétvégente. Egy kisebb családi házban 1 hétvége alatt simán le lehet csövezni víznek-szennyvíznek. Egy radiátort áttenni, csapot cserélni, zuhanykabint összeállítani stb.stb.
2019. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. nekem most mondtak vissza egy egész hónapos munkát... Én is kiraktam fb-ra hogy 1 hónapig szabad vagyok, de 3-4 nap alatt teljesen betelt a június is.
2019. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-4 hozzászóló közül 2 vízvezetékszerelő, az igen. :)
2019. jún. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!