Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti milyen öblítő és mosógél...

Ti milyen öblítő és mosógél párost használtok?

Figyelt kérdés
Olyan párost keresnék, ahol jól megy a mosógél illata az öblítőéhez és mosás után szárazon is sokáig illatos marad tőle a ruha

2019. szept. 30. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én arany Lenor öblítőt, gélt és gyöngyöt használok. Imádom.
2019. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Lansa gélt/rózsaszín/ és kék silant használok, a gyerekeimnek dm-s ultra sensitiv gélt/alig van illata/ és fehér silánt...mind a kettőtől nagyon jó illatúak a ruhák és tartós is...a gépünknek meg van adva csepp formában a gél adagolás így nem tudom túl tölteni... nem dominál a lansa, mert annak nagyon erős az illata, és a gép sem mos plusz 1 órát mert túl habzik a ruha és a víz..havonta dob tisztítok és másfél havonta a dm-nek van saját márkás mosógép tisztítója azzal takarítom ki a 'rendszert'...figyelek a tényleges ruha mennyiségre, hogy annyi legyen az annyi, mert az is akadályozhatja az illatot, ha túl sok ruhát rakok be 1-1 mosásnál...így minden öblítőt éreztem amit használtam és kipróbáltam.. a kedvencek sokáig a coccolino cseresznyevirágosa volt és a coccolino intense narancssárgája, ja és imádtam a sensitivét is...második várandósságom alatt viszont mindtől hányhatnékom támadt így azóta sem használtam egyiket sem, ezért kipróbáltam rengeteget/gél maradt, mert az öblítővel nem bírtam megbirkózni/lenor arany, lila, pearl valamilyét, silan lilát stb azok is erős tartós illatúak voltak, akkor a frosh mandulása volt a tökéletes nekem...ariel kapszulát is használok/bár az kintről van/ eddig a kék silán tudta elnyomni az illatát...persilt nem szeretem túl erős fura szaga van a gélnek és az öblítők sem harmonizáltak egyikkel sem nekem/, eddig akármelyiket használtam 3 mosás után odaadtam tesómnak, mert az öblítő helyett a gélt éreztem a ruhákon, pedig ugyan úgy használtam mint a többit... bocsi, hogy hosszú lett 'szóf*sás' kapott el XD
2019. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Piros illetve fehér Perwoll és waterlily + pink grapefruit Coccolino öblítőt.

Szeptemberben kimosom a nyári ruhaimat és egy bőröndben leviszem őket a pincébe, majd májusban megint felhozom és ugyanúgy illatoznak mintha frissen mostam volna őket. Évek óta ezekkel a termékekkel mosok.

2019. okt. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tomi kapszula, Kuschelweich aloe vera öblítővel.
2019. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!