Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Úgy is rendesen kimossa a...

Úgy is rendesen kimossa a mosógép a ruhákat ha a mosószert (gél) nem a kis tégelyébe öntöm hanem a ruhákra öntöm rá?

Figyelt kérdés

Ismerősömtől hallottam hogy ő a mosószert nem a tartályba, a helyére önti, hanem a mosószeres üveg kupakjába, és azt teszi be a ruhák közé. Ergo mintha kapszulát tenne be közéjük.

Én is kipróbáltam, és az biztos hogy sokkal gazdaságosabb, mert lemértem, ha a tartályba öntöm, akkor 4 kupaknyit öntök bele, ha meg a ruhák közé teszem akkor meg ugye csak 1-et. Így is rendesen ki mossa a ruhát ugye? Mert hát a kapszulát is a ruhák közé kell betenni.


2019. nov. 17. 15:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"a kérdező mosógépén van "min" és "max" jelölés"

Na és? Egy 2019-ben gyártott mosógép honnan tudná, hogy egy 2021-ben kitalált mosószert hogy kell majd adagolni??? Letojom a mosógép jelzését, és a mosószergyártó utasítását követem nyilván... (plussz megyek a saját tapasztalat után, hogy féladag is elég esetleg...)

2019. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!