Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van egy kabátom, ilyen töltött...

Van egy kabátom, ilyen töltött, ” pufidzseki. Az van ráírva a címkéjére, hogy 30 fok alatti vízben mossam. Ez komoly? Ilyen program nincs is a gépen. A 30 fok ok lesz neki szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyszer egy dzsekimben a toltelek ugy ment ossze, hogy nem figyeltem, es 40 fokon mostam a 30 helyett. Azóta mindig nagyon figyelek, ès első mosás előtt kicsit izgulok :D
2019. nov. 22. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kézzel is mosni és máris nem probléma a 30°c alatti vízhőmérséklet.
2019. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha drága, inkább vidd tisztítóba. A helytelen centrifugázás vagy szárítás is tönkre tudja tenni a bélést.
2019. nov. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
A szálas anyagot tartalmazó töltetnél számítani kell a nemezelődésre, különösen az erőteljes mozgatás mellett a mosógépben, ezért figyelmesen nézd meg a kezelési utasítást, hogy milyen fajta mosást enged meg. Valóban javasolt inkább a kézi mosás, óvatos nyomkodás mellett.
2019. nov. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönom, hogy írtatok! Hát ez egy ilyen... pufidzseki, nem tudom másképp jellemezni, abból is egy kínai darab. Gyakran van velem egy kutya, így az ujja a simogatástl hamar koszos lesz. Emiatt a tisztító nem lenne túl gazdaságos. Koliban lakom, és egyelőre nincs akkora lavor nàlam amibe beleférne, még tér sem igazán a mosásra... 😶 gondolkozom még, hogy hogy oldhatnám meg....
2019. nov. 23. 07:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak az ujja koszos akkor csak azt mosnám ki. Egy kis mosószert feloldasz egy lavórban és abban csak az ujj részt kimosod kézzel.
2019. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!