Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet zuhanykabin üvegeit...

Hogy lehet zuhanykabin üvegeit kitakarítani?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen sötétített üveges Niagara zuhanykabinunk, 12 éves, és semmilyen tisztítószerrel nem jön le a vizkő\kosz az üveg felületekről, az eddig használt összes létező tisztiszórekkel, se ecet, citromsav, stb..


Sósavra gondoltam most, elöszőr kis koncentrációban, de az üvegek tokozása aluminium, félek hogy tönkrevágja, de még az is lehet, hogy azzal sem jönne le!


Tudtok valami erős cuccot ajánlani, ami esetleg segít?



2019. nov. 29. 16:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

helyesbitek: ahol 2x kentem le sósavval ott jó lett!

De azért kipróbálom a harpicot is, nem túl jó belélegezni a sósav gőzt, nyitott ablak mellett is eléggé érezni.

2019. dec. 7. 09:59
 12/15 anonim ***** válasza:

"Legszivesebben lecserélném egy újra, csak sajnálom, mert gőzös."

Ezt nem értem...

2019. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én egyre jobban úgy látom hogy maga a kérdező is kérdezett valamit de a válaszokat nem igen érti. (Vagy nem akarja)
2019. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Én a zuhanykabinunk üvegét 50 - 50% elosztásban ecet + mosogatószer keverékével, szivaccsal 2x átsikálom hogy jó habos legyen, hagyom picit oldódni és utána vízzel leöblítem. Nekünk mindig nagyon látványos az eredmény!


Ezt a videót látva próbáltam ki és nálunk tényleg működött:


https://www.youtube.com/watch?v=XRDM1O2xmlk

2020. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"ecet + mosogatószer keverékével"

A mosogatószer nem lúgos kémhatású?

2020. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!