Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen sűrűn kell cserélni a...

Milyen sűrűn kell cserélni a függönyt, törölközőt, ágyneműt?

Figyelt kérdés
Ti milyen sűrűn mossátok ezeket?
2008. nov. 20. 15:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
48%

Előzőnek.

Nem vagy igénytelen egyáltalán.

Én is a heti ágyneműsökhoz tartozom, de szerintem nekem tisztasági mániám van, amit a férjem kezdett és én is átvettem.

Pedig korábban nem voltam ilyen.

Dolgozok rendes munkahelyen napi 9 órát, még mielőtt valaki rámsütné a bélyeget, hogy de nagyon ráérek.

Ugyanakkor azokat, amiket leirtál mind megcsinálom hetente egyszer minimum. Vagyis a kárpit, a szőnyeg súrolást, a polcok vizes ronggyal történő lemosását. Ezen kivül naponta kétszer, reggel-este felporszivózok, felsöprök, felmosok. A WC-ben és a fürdőben naponta lemosom a csempét is, kisúrolom a kádat és a WC-t. Igazábó én igy érzem jól magam. És ekkor érzem úgy, hogy rend van a lakásban.

Anyukám szerint túlzásba is viszem.

Ha más nem igy csinálja, attól még nem igénytelen. Szerencsére nem vagyunk egyformák és ettől nem lesz unalmas a világ.

2008. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
71%
nem semmi energiád lehet!9óra munka után minden nap megcsinálod ezeket?engem is zavar a kupi,de maxfél óra alatt lerendezem.de amit minden nap csinálok,az a porszívózás,mosogatás.a többi megvár.ja,meg a hülye üvegasztalt minden evés után ablakoucolóval áttörlöm!hetente szoktam fürdőt takarítani,tükröket megpucolni,porttörölni,ilyesmik.
2008. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
75%
Ágynemüt hetente vagy kéthetente. törölközök heti egyszer vagyx kétszer, attol függ. a függönyt 2 havonta, ahol bagozás van , ott hetente .
2008. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
85%
Felfogni nem tudom,hogy ha vkik ennyire adnak arra h hetente váltsanak ágyneműt(én ezen vagyok a leginkább kiakadva,a többi pl.törölköző hetente az alap)akkor hogy a fenébe képesek a lakásban cigizni?Akkor már nem működik a tisztaságmánia?Az a legundorítóbb amikor a lakásban terjeng a dohányszag..az 1 hónapos ágynemű ahhoz képest semmi.
2008. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
73%
fuggonyt havonta mosok,mivel a ferjem a lakasban dohanyzik.torulkozot hetente,konyharuhat naponta cserelek(hetente mosom).
2008. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
51%

Törölköző hetente kétszer.

Ágynemű 3 hetente.

Függöny egy évben háromszor, ablakpucolással egybekötve. Tavasszal, amikor kezd jó idő lenni, nyáron,és ősszel, mielőtt jön a hideg. Ennyi bőven elég.

Az ágynemű hetente túlzás szerintem, főleg télen. Nyáron megértem, ha beleizzadunk.

2008. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!