Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehet ujjvasaló deszkát...

Hol lehet ujjvasaló deszkát kapni? Már senki nem használ ilyet?

Figyelt kérdés
Csak webshopban láttam, meg egy nem túl bíztató praktikerest. Ha ilyen kevés helyen kapni, lehet valamivel helyettesíteni?

#vasaló #deszka #ujafa #ujjvasaló
2020. márc. 9. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Szvsz nem ciki az élre vasalt ingujj.

Amúgy próbáld meg feltekert töröközővel.

2020. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Én használok, de az enyém már vagy 60 éves.

Ha szükségem lenne rá, akkor megvenném webshopból, nem érdekelne a szállítási költség, 60 évenként ki bírok 1000-1200 Ft-ot. Bár a webshopok nagy részénél már van személyes átvételi lehetőség is.

2020. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Anélkül is simán ki lehet. Női ing ami neccesebb de abba meg az ingujj vasaló deszka sem megy bele.
2020. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Én is simára tudom vasalni ujjafa nélkül is, úgy, hogy nem vasalok bele élet. Csak kicsit forgatni kell.
2020. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban vettem 3-4 éve
2020. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
teszkó
2020. márc. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindig inget hodok, de még most hallok róla először, hogy van ilyesmi, és igy sem tudom hová tenni...


Ezzel azt akarom csak mondani, hogy enélkül is simán ki lehet vasalni egy ingujjat. Ha nadrágba, ingujjba nem akarok inget vasalni, a szélénél nem vasalok rá. Gőzölős üzemmódban a puszta oldalról kapott hőtől-gőztől is kisimul az az 1 centi...

Bár én ingujjal nem szoktam soha igy szórakozni, viselés közben úgyis eltűnik a nagyon markáns él belőle, és pont úgy néz ki, ahogy kell.

2020. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!