Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudna segìteni tanàccsal 1 hölgy?

Tudna segìteni tanàccsal 1 hölgy?

Figyelt kérdés
Lehet rossz a kategória! Teljesen elesett vagyok, lelèpett a felesègem! Semmi infóm nincs a mosógèpről, aztse tudom mi micsoda rajta, ill kène vasalnom! Hogy kell vasalni? Sos a kèrdès!

2020. jún. 16. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
42%
🤦‍♀️
2020. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%

Mosógépnél sok fajta van. A tetején vagy az oldalán rajta van milyen fajta, azt írd le nekünk. :)

Azért azt hozzátenném, hogy férfiak, ne csodálkozzatok ha lelép, ha még mosni sem tudtok! Ismerősöm férje még egy tojásrántottát sem tud elkészíteni. Szerintem ez kicsit gáz.

2020. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát 2, érdekes egy nő azért lép le, mert a férj nem tud mosni vagy fozni....
2020. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

3: Nekem meg az a furcsa, hogy egy nő cseléd egy háznál, mert a férj nem képes átvenni a házimunka felét. Ugyan úgy dolgozunk napközben, még arra se foghatja hogy mert ő dolgozik. 😉

De ha valakinek ez megfelel, nekem 8. De én csak 50-50 %-ban vállalok egy kapcsolatot, nekem ez így normális...

2020. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%

4!


Aha. Tehát ha a nő mos és főz, akkor cseléd. Más házimunka nincs is ugye es olyan sincs, hogy ők anno ugy egyeztek meg, hogy az egyik ezt csinálja, a masik meg azt. Nálunk pl én mosok, főzök, a férjem meg mosogat és porszivozik. Ezek állandó feladatok, ő nem tud foznines nem erdekli a mosás, én meg utalok mosogatni és a falra mászok a porszívótól. Ettől én akkor most cseléd vagyok?

2020. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem volt ilyen problémám fiatal koromban sem, mert anyámtól gyerekoromban mindent eltanultam. Most viszont, hogy bejött ez a sokféle elektronikus kezelésű háztartási gép, bizony bajban lennék. Szerencsére a feleségem meg ezeket kedveli nyomkodni, legfeljebb akkor van baj, ha világít a gyerekzár funkció, mert nem tudni, hogy ki nyomott meg valamit. A fiam huszonéves korában külön költözött, akkor megtanult vasalni, használni a gépeket, hogy tiszta körülmények között fogadja a futó nőismerőseit.
2020. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk is így van, ettől függetlenül mindketten be tudjuk nyomni a mosást, ha épp a másik nincs otthon és muszáj. Meg mindketten el tudunk készíteni egy laza ebédet, ha egyikünk leesik a lábáról.

Az alapokat azért illene tudni szerintem, nemtől függetlenül. Nem katasztrófa, ha nem tudja, de nekem nem tetszik, ha egy férfi (vagy nő) ilyen szinten se tudja magát ellátni. Volt egy férfi főnököm, aki egyedül élt, de a nagyanyja mosott meg főzött rá, mindennap átjárkált ezért hozzá. Mondom ne már...

De én elfogadom, hogy neked más a véleményed, hisz nem lehetünk egyformák sem.

2020. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
*5-ösnek írtam az lemarat bocsánat.
2020. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Soha sem értettem, hogy valami hogy nem tud bekapcsolni egy mosógépet... nem egy agysebészet, akár régi akár új teljesen logikusan rajta van minden.
2020. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%
Ez az 50-50 hülyeség. Kövezzetek meg, de az én véleményem akkor is az, hogy a nő dolga a háztartás. Elképzelni sem tudom, hogy arra érjek haza, hogy a férjem suvickolja a fürdőt.
2020. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!