Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Megéri a mosogatógép?

Megéri a mosogatógép?

Figyelt kérdés
Ha nem indítom el egyből a gépet, akkor nem szárad rá a tényérokra úgy a kajamaradék, hogy esetleg le sem jön?
2020. okt. 12. 11:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi edényt használtok.

Mi pl. ketten élünk a párommal, vacsorázni szoktunk csak otthon, így hétköznapokon 2 db kést szoktunk "elhasználni", erre nekünk egyáltalán nem érné meg egy gép csak azért, hogy néha hétvégente (havonta egyszer kb.) mosogasson helyettem, amikor amúgy is ráérek... ráadásul akkor be kéne táraznunk több terítéknyi edényt mert képtelenség lenne megtölteni még a kisebb gépeket is a mostani készlettel.

Ha többen éltek együtt, otthon ebédeltek, főztök a mindennapokban akkor persze megéri.

2020. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megváltoztatta az életem, komolyan mondom, az egyik legjobb beruházás volt. Előtte is mindig a parom mosogatott, mert én utáltam, de ő is nagyon örül neki, hogy csak be kell pakolni, aztán kb 1 óra múlva kivenni a szép, tiszta edényeket.


Mi egy nagyon fapados, kb 70 ezres beko gépet vettünk, mert még csak ketten vagyunk, de teljesen jól ellátja a feladatát, sok helyen javasolják is, hogy felesleges nagyon drága gépbe beruházni, mert a szervizelés drága tud lenni.

2020. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, meréri. Mi négyen vagyunk, naponta általában 2x megy, de van, hogy 3x. Rengeteg időt, energiát spóroltunk meg vele és sokkal tisztábbak az edények, mint kézi mosogatásnál.
2020. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, főleg ha többen éltek egy háztartásban. Mi ketten vagyunk csak a férjemmel, így hétköznap nem használjuk. Viszont nagy vendégségek után áldás a mosogatógép.
2020. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megéri.
2020. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen! Még egyedül is, ha valaki qrvára rühell mosogatni. Hetente 1x elindítja azt csókolom.
2020. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!