Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gumikesztyűben mosogatsz?

Gumikesztyűben mosogatsz?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 15:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Gumikesztyűben csak a finommechanikai dolgokhoz nyúlok. Az evőeszközöket nem kell védeni a bőrzsírtól.
2021. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem sem, csak kolléganőm mesélte, hogy ő abban szokott mosogatni.. Én sosem mosogattam még kesztyűben, csak kíváncsi voltam más szokott-e.
2021. jan. 3. 16:34
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Mosogatógép mosogat (90%-ban).
2021. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érzékeny bőre van, ezért húz kesztyűt. Egyébként semmi értelme nincsen. Gumikesztyűt csak maró vegyszerekhez használok, de az egy másik téma (wc tisztítás)...
2021. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a neoprén kesztyűt, a Rossmannban lehet kapni, sokkal kellemesebb mint a sima gumikesztyű, és nem lesz gumiszagú az ember keze. Ez az: [link]
2021. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Páromnak érzékeny a bőre, de neki ez sem segít, mert ahogy befülled a gumikesztyűbe, kb ugyanúgy árt mint a mosogatószer.
2021. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Télen hajlamos a kezem a kiszáradásra, ilyenkor előfodul néha.
2021. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel nem látok jól éreznem kell a kezemmel, hol van még kosz az edényeken. Takarítani is pont ezért csak azt takarítom kesztyüben amit muszáj.
2021. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Én igen. Előnye, hogy nem kell hozzáérnem a kajamaradékokhoz, nem megy trutyi a körmöm alá, nem csúsznak ki a kezemből a tányérok.
2021. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nálam min. 1 óra egy mosogatás, azalatt szarrá ázna a kezem nélküle
2021. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!