Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek ciki ha egy férfi...

Szerintetek ciki ha egy férfi szeret takarítani?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok nagyon szeretem a tisztaságot magam körül.

De az unokatesóim folyton cikiznek miatta.

Nagymamámnak is szoktam segíteni a takarításban,meg otthon is folyton megcsinálom magam körül. Szerintetek is szégyen ez?


2021. jan. 15. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Akinél a 21-ik században a tisztaság és annak megteremtése nemhez kötött, az a ciki figura.

Te maradj ilyen, ők meg majd a gépsorról hazajőve ülnek a szarban.

2021. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Egyáltalán nem szégyen.

Az unokatesóid éretlenek.

2021. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez alap higiénia meg rendtartás. A többi meg fulladjon meg a dzsuvában.
2021. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jan. 15. 16:45
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Fura inkább, de nagyon bírnám, ha ilyen fura lennék én is. Gyűlölök takarítani! Megcsinálom, mert igényem van rá, de nem szeretem megcsinálni. Attól függ egyébként... most magadról beszélsz, nem tudhatjuk ez miként néz ki nálad, nem fogod tudni leírni, van ennek egy olyan fokozata, ami már probléma és gond (a veled együtt élőnek inkább), de cikinek semmiképp sem mondható. Ha ez egészséges keretek között van nálad, akkor inkább irigylendő dolog, hogy szereted csinálni.
2021. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
NAgyon fog örülni a leendő feleséged. :)
2021. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
A megfogalmazásod a fura, nem az, hogy igényes vagy a környezetedre. Persze szeretem a tisztaságot és a rendet, de a legkevésbé sem "szeretek" takarítani.
2021. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
A feleséged meg majd sörrel a kezében punnyad a kanapén.
2021. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

igen teljes mertekben szegyen es gyalazat, huuu nagyon gaz, nevetseges dolog. nem is ertem hogy gondololod, tiszta szegyen vagy. nem hallottad, hogy mostansag az a meno ha egy igenytelen here szardarab vagy aki fosik az egesz mindensegre es a sajat szarjaban punnyad? tiszta nevetseges...


xd

ez komoly kerdes?

2021. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem ciki, szerintem tök jó

Meg ez amúgy is egy belső érzés, hogy mit szeret az ember.

Takarítással meg nem ártasz senkinek, és még belül jó érzéssel is tölt el, kikapcsol; tehát ez tök jó neked; és még a tetejébe rend is lesz. :):)

2021. jan. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!