Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek ciki ha egy férfi...

Szerintetek ciki ha egy férfi szeret takarítani?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok nagyon szeretem a tisztaságot magam körül.

De az unokatesóim folyton cikiznek miatta.

Nagymamámnak is szoktam segíteni a takarításban,meg otthon is folyton megcsinálom magam körül. Szerintetek is szégyen ez?


2021. jan. 15. 16:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9-es te vagy inkább egy szégyen gyalázat!!! Akkor fulladj meg a dzsuvában te idióta köcsög!!
2021. jan. 20. 16:36
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a 9-es kommentelő csak ironizál, nem gondolja komolyan, úgyhogy nyugi. :)

(Én #10-es vok.)

2021. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

9-es vagyok. azert ezt nem gondoltam volna,de mivel latom nem mindenki erti, nekifutok megegyszer, hogy ezuttal mindenki, meg egy 3eves szamara is ertheto legyen.

szoval nem hogy cikinek nem ciki szerintem, hanem ponthogy becsulendo es irigylesre melto dolog. az a ciki ha valaki ennek az ellentettje(amit irtam)de hat akkor nem esett le.


de 1 szo mint 100:eggyaltalan nem ciki, nem is ertem te ezt honnan veszed. sot!!! :)


ui:ironia nem az a hely ahol az ironok elnek! :)

2021. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!