Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ezek a színfogó kendők működnek?

Ezek a színfogó kendők működnek?

Figyelt kérdés

Pl ha mi úgy csináljuk, hogy mindig 40 fokon van mosva; van egy ilyen halványszínű-mosás; tehát fehér, rózsaszín, meg mondjuk halványsárga, meg ilyesmi tehát halvány színek; meg van egy színes mosás; vagy lehet inkább úgy kéne mondani, hogy egy világos, meg egy sötét-mosás; tehát általában sötétszínű ruhák vannak mosva, és ha összegyűlik annyi világosszínű, akkor az egy másik mosás lesz; egy következő.

De pl ha van olyan új ruha, pl egy fekete nadrág, ami mondjuk pl berakva a többi sötétszínű közé pl ereszti a színét; pl egy élénk, erőteljes narancssárga póló fakóbb lesz tőle; tehát ezeket a színfogó kendők berakása a mosógépbe meg tudja akadályozni? Működik jól , fullosan?


Kérem,hogy akinek van tapasztalata; írjon; de ha mondjuk ismerősének is van tapasztalata, az is írhatna akár; vagy pedig tudományos szempontból is aki foglalkozott ezzel a témával, az is érdekelne még esetleg; csak mindenki kérem írja le, hogy saját tapasztalat, barát/rokon tapasztalata; vagy tudományosan megalapozott ismeretterjesztés következik a kommentben.


Legjobb nekem a saját tapasztalat lenne, de nem zárkózom el a többi válasz elől sem. Írhattok konkrét példákat is, hogy pl mit mostatok mivel, és működött, vagy nem működött, ha tudtok most, eszetekbe jut konkrét.


Előre is köszönöm.



2021. jan. 20. 20:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én elég szkeptikus voltam vele, de tényleg jók. Én leginkább a vegyes színű ruháknál használom. Amit sokan elnéznek, hogy nem feltétlenül elég egy. Volt hogy direkt betettem 2 ilyen színfogót a mosásba és símán látszott, hogy az egyik sokkal sötétebb lett mint a másik.

Mondjuk a teljesen fehér cuccokat azt külön mosom, de a hétköznapiak között teljesen jó. Nekem a DM sajátmárkása vált be /árban is/.

2021. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!