Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit mivel és hány fokon mostok?

Mit mivel és hány fokon mostok?

Figyelt kérdés

Én világéletemben azt alkalmaztam, hogy törölközőt fehérneművel, nadrágot csak magában, és pólót is csak pulcsival mosok együtt.

Két párom volt eddig, és ők mindent bezúdítottak egyben a mosógépbe, mondván úgyis kimossa. Én el nem tudnám képzelni, hogy abba töröljem a testem ami a koszos metrón ült nadrágommal együtt lubickolt egy órát a közös vízben. Egyáltalán elpusztulnak a baktériumok és a gombák 40-60 fokon? Ti hogyan mostok?


2021. ápr. 13. 22:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ha nem tudná rendesen átmosni, miért pont egy plüss játékhoz használod, amit a gyerek a szájába vesz, ölelgeti folyamatosan és vele alszik?

Rendszeresen mosom a pólókat hálóban, hogyha félek, hogy leszakad róla a dísz, vagy tovább szakad a kivágás.. Teljesen korrekten kimossa, a foltok is rendben kijönnek belőle.

2021. ápr. 16. 22:25
 12/13 anonim ***** válasza:
zsák nélkül szétmennének. pont mint a díszes pólóid.
2021. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Törölközőt fehérneművel a legritkább esetben mosok össze... Számomra nem fér össze ez a kettő, nem csak a felhasználási terület miatt, de azért sem, mert nem jó túl nagy dolgokat túl kicsikkel mosni, mert a kicsik csak elakadnak a törölközőben, és nem tisztulnak így megfelelően.

Törölközőket általában pólókkal, vagy ágyneművel mosok. Egyébként pólók, nadrágok, zoknik mehetnek egybe, illetve ilyen általános mosásba mennek az alsónadrágok is. Bugyit nem szeretek alsónadrághoz rakni, ezt igyekszem elkerülni, illetve azt is, hogy bugyi farmerek közé kerüljön, mert a farmerok szintén nagyok, mint a törölközők, tehát megint nem lenne hatékony, illetve "koszosabbak" is a farmerok, így nem szívesen rakom oda a bugyit.

2021. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!