Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elvárható egy dadától, hogy...

Elvárható egy dadától, hogy házimunkát végezzen vagy csak a gyerek körüli teendőkre köteles?

Figyelt kérdés
Gondolok itt takarítás, ruhák hajtogatása, mosogatás, stb.

2021. ápr. 15. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Összekevered a dadát egy bejárónővel.
2021. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Megbeszélés szerint.
2021. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem elvárható. Ő a gyerekért felel, nem azért, hogy össze legyen hajtogatva a bugyid.
2021. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
28%

Alapban nem. De sokan bevállalják, de persze ez feláras.

Ha jó csaj, akkor a pasid simán kifizeti neki.

2021. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem elvárható. Bár ugyan megbeszélés kérdése, és sokszor látok olyan bébiszitter hirdetéseket, amiben házimunka végzése is szerepel. Viszont én úgy gondolom, hogy az ő dolga elsősorban a gyerekfelügyelet. Maximum az lehet a teendője, hogy a gyereknek adjon enni nyilván, de az nem tartozik a feladatkörébe hogy ruhát hajtogasson, meg mosogasson.
2021. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
A dada nem cseléd!
2021. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
A papára szokott vigyázni, ha megfizetik azt a műszakot.
2021. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem tartozik bele, tehát ha dadát keresel, senki nem fog arra számítani, hogy bejárónőnek is kell lennie. Max. annyi, hogy az általad összekészített kaját odaadja a gyereknek. De ha ilyet szeretnél, hirdethetsz direkt így és ha találsz, megegyezhettek.
2021. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A Dada én vagyok. Igazából a szülő már említette, hogy nem volt ideje megcsinálni ezt-azt, és nem értettem, hogy ezt vajon célzásnak vette-e.

2021. ápr. 15. 16:08
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk a dada soha nem végzett házimunkát. Gyerekeket hozta el az oviból, játszott velük, sétáltak (kutyával, úgyhogy kutyasétáltató is volt egyben). Odaadta az uzsonnát. Ennyi.
2021. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!