Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen olyan háztartási géped...

Milyen olyan háztartási géped van, ami miatt imádod az adott házimunkát?

Figyelt kérdés
Én pl nemrég vettem egy vezeték nélküli porszívót, azóta kb 2 naponta porszívózok, annyira szeretem 🙂 valakinek valami hasonló gép, ami annyira megkönnyíti a házimunkát, hogy imádod csinálni?
2021. ápr. 15. 18:18
1 2 3
 11/22 Nemo4 válasza:
Én a komplex robotgépet imádom !
2021. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én voltam, aki írta hogy van 2. Többszintes a ház, ahol lakom. És mivel látássérült vagyok, nem tudok a lépcsőn úgy fel-le járni, hogy közben van valami a kezemben, amit nem tudok egy kézben tartani. Ezért vettem kettőt, egyet a földszintre, egyet az emeletre.
2021. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Robotporszívó, mosogatógép, szárítógép.
2021. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én a takarítónőnket imádom, amiért nekem ezekkel nem kell foglalkoznom.
2021. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy a robotporszívó, de az dolgozik helyettem. :D A pókhálózást illetve a bútorok alatti/mögötti porszívózást változatlanul rühellem. Néha nézem a robotot vagy átsegítem a küszöbön.

Amúgy műszaki érdeklődésűként tökre szeretem a karbantartását is, kis mini barkácsolás.



A mosógépet is kedvelem műszaki érdeklődésűként. Fél éves, de még nem tértem napirendre afelett, milyen halkan centrifugál. Ráadásul mindenféle fura dobmozgása van, a Swing a hintáztatás, a Scrubbing vagy mi a durva hintáztatás stb. Volt, hogy a Sports Wear program majdnem teljes mosási részét végignéztem.


Amúgy jó az automatizálás, rengeteg időt spórol meg.



Én online vásárolok be, amikor tehetem, rendelem az ebédet, robotporszívóm van. Szeretnék felmosórobotot, mosogatógépet (nem fér be....), néha fogok fizetni takarítónőt is.

Főzni igyekszem csak akkor, amikor kedvem van hozzá.



28N

2021. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Most határoztam el,venni fogok egy robotfelmosót.

Szerintem imádnám,ahogy végigmegy a lakáson és semmit nem csinálni.

Nem utálok felmosni,de sokkal könnyebb lenne így.

2021. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én utálok felmosni és ez meg is látszódik. :D

Azért ha rendszeresen felmos egy ilyen kis gép, ha meg kiöntünk valamit, odaküldjük, akkor csak hatékony.

2021. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mosógép
2021. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A robotfelmosó 5-6 deci vizet ken szét a lakáson. Ahogy átment egy sárfolton, azt húzza magával tovább. Szerintem egyeltalán nem higiénikus.
2021. ápr. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mosogatógép!!!!!!

A mosógép is imádnivaló, bár már nagyon természetesnek vesszük a jelenlétét. Gyerekként én még mostam forgótárcsással és centrifugával. Ráadásul úgy, hogy hoztuk a hideg vizet, és még meg is kellett melegíteni a tűzhelyen.

2021. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!